Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Виница
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам дуќан

Се наоѓа на самиот пазар во Виница, паркинг, реновиран, трофазна струја, вода, канализација, бољерче, wc, тв, интернет, преден двор и дворно место позади куќа

Цена:1 €

Виница
24 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 20.01.2016
Ribnik so motel

Се продава рибник на 700м надморска висина со сопствен бунар. Вкупната површина на имотот е 1,5ха, на која има угостителски објект со површина 1350м2. Веднаш до него има летна бавча со посебна кујн...

Цена:По договор

Виница
1350 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 23.11.2012
Se prodava objekt na vlezot vo vinica ( Mesto Gorica )

Objektot so zavrseni podrumski del od povrsina 513 m2 so IMOTEN LIST i ostanatiot del od 1200 m2 e vo izgradba kako sto se gleda na slikite i parcelata na koj e izgraden objektot e 3707 m2.

Tel:...

Цена:350.000 €

Виница
1200 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 08.08.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка