Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Виница

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Антиквитет

Стар предмет со прекрасна резба од турско време.
Понудете цена.

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 27.04.2015

Цена:1.000 ден.

Виница
 

Објавен на: 27.04.2015
Umetnicka slika

Umetnicka slika tehnika maslo na platno

Цена:150 €

Виница
 

Објавен на: 11.07.2013
Уметнички слики

Изработувам уметнички слики во техниките масло на платно,акрилик,пастел и други.Изработувам и слики по нарачка.

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 11.07.2013
drveni rakotvorbi od mnogu razlicni drva

Izrabotuvam drveni: krstovi, obetki, alki, privrzoci, daski za leb, sveknici, ikoni, kosnicki za leb i kifli, drzaci za vino, kutii za nakit, sportski rekviziti, saati, suveniri, detski igracki i m...

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 03.06.2012
izrabotka na drveni suveniri

Izrabotuvam drveni: krstovi, obetki, alki, privrzoci, daski za leb, sveknici, ikoni, kosnicki za leb i kifli, drzaci za vino, kutii za nakit, sportski rekviziti, saati, suveniri, detski igracki i m...

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 03.06.2012
Drveni suveniri

Izrabotuvam drveni: krstovi, obetki, alki, privrzoci, daski za leb, sveknici, ikoni, kosnicki za leb i kifli, drzaci za vino, kutii za nakit, sportski rekviziti, saati, suveniri, detski igracki i m...

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 03.06.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка