Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Виница
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Ford Siera

Vo dobra sostojba e ne e registrirana 2000kubika ima siber za poveke informacii na tel 075309996

Цена:600 €

Ford Sierra
1994
Виница
200000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 25.10.2018
reno klio

registrirano cela godina vo dobra sostojba ima mesto za popust
075-309-996 ili 076946465

Цена:700 €

Renault Clio
1994
Виница
100 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 24.10.2018
MERCEDES BENZ A170 CDI

КОЛАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, СО FULL ОПРЕМА, НОВИ ПРЕДНИ ГУМИ И РЕГИСТРАЦИЈА ДО 09/2018

Цена:2.200 €

Mercedes-benz A 170
2002
Виница
270000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 16.03.2018
OPEL ASTRA KARAVAN 1.8 za ZAMENA

Zamena za pomalo patnicko vozilo so odlicno socuvana Opel Astra karavan 1.8 od 1994g
Informacii na tel. 075602950 Riki

Цена:По договор

Opel Astra
1994
Виница
264000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 14.10.2014
GOLF 1 1.6td

golfot e so motor od 2-ka so ates,5 stepen menuvac,14-ki bandasi so 2 novi gumi,rikaro sedista i so minimalna potrosuvacka na gorivo samo 5l/100

Цена:699 €

VW Golf
1984
Виница
200000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 23.12.2013
Ford Mondeo 1.8 td

ford mondeo model gia uvezeno od italia so realni km celocno servisirano na stranski tablici ..
komentar na cenata na lice mesto
mob 075770070 077632606

Цена:1.250 €

Ford Mondeo
1998
Виница
150000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 13.08.2013

Цена:1.600 €

Ford Escort
1997
Виница
190 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 02.06.2013
reno megan

1.5dci kolata e vo sovrsena sostojba registrirana do 10 2013 potrosuvacka 5 l ne e uvezuvana redovno servisirana +4zimski gumi so bandasi .

Цена:5.500 €

Renault Megane
2005
Виница
135000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 06.11.2012
reno megan grantur

1.5 dci 2005 potrosuvacka 5.2l ne uvezuvano

Цена:5.900 €

Renault Megane
2005
Виница
130000 km
Клима
ABS

Објавен на: 23.08.2012
AUDI A4 1.9TDI S-LINE NAVI PLUS

AUDI A4 tdi 131ks s-line,navigacija plus,xsenon,tempomat,bordkompjuter,aluminski bandasi,sportski sedista,zatemneti stakla atestirani,radio cd so6cedinja,tv,dvd,i mnogu druga oprema.kolata e perfektna

Цена:По договор

Audi A4
2001
Виница
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 24.04.2012
fiat bravo 1.9 jtd.

kolata e vo ekstra sostojba vredi da se vidi napraven e kompleten srevis vo italija.

Цена:2.650 €

Fiat Bravo
2000
Виница
230000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 23.04.2012
vw golf 4 1.6 sr itno 3400 e

vw golf 4 1.6 sr 2000g full oprema reg do 8 2012 popust poradi zaminuvanje za stranstvo

Цена:3.650 €

VW Golf
2000
Виница
156045 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 12.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка