Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
MOLERAJ

фАСАДИ, ГЛЕТУВАЊЕ, КРЕЧЕЊЕ

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2018
Нудам работа во трафика/киоск

Се бара продавачка за работа во трафикаЦена:По договор

Велес
 

Објавен на: 10.06.2018
Се издава еднособен стан во Центар од 10.06-15.08

Издавам стан во Центар (до основното училиште Јохан Хајнрих Песталоци) за краток период (од 10.06.2018 до 15.08.2018). Станот е комплетно опремен (интернет, клима, TV). Со една спална соба. Цена 25...

Цена:250 €

Скопје
55 m2
1 соба
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 09.06.2018
Se izdava stan vo Aerodrom

Se izdava stan vo Skopjanka,Aerodrom, od 40 m2, so parno, na 4ti kat so lift. Poveke informacii na 075 458 346

Цена:По договор

Скопје
40 m2
2 соби
4 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.06.2018
AUDI A6 3.0 TDI QUATRO

Se prodava AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 2005 god. so pominati 230000 km, voziloto e od Germanija i redovno e servisirano so original delovi.
Socuvana e perfektno, enterierot e so sportski sedishta
Rach...

Цена:8.600 €

Audi A6
2005
Скопје
230000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.06.2018
izdavam stan

Kosta novakovik br.48/1/014

Цена:9.000 ден.

Скопје
60 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 01.06.2018
Prodavam

Se prodava stan od 50m2 na Bulevar Krste Misirkov 13 vednas sproti hotel Arka i e so pogled prema Kale i Vodno. Stanot e vo zgrada so centralno parno i lift. Cena po dogovor

Цена:40.000 €

Скопје
50 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 31.05.2018
Prodazba na nova kuka na odlicna lokacija vo Crnice

Se prodava novoizgradena kuka (vo 2016 god. ) – zatvorena karabina, so vgradeni plocki na skalite I vo kujnite. Kukata e so prizemje I dva kata so vkupna povrsina od 624 m2. Vkupnata golemina...

Цена:380.000 €

Скопје
624 m2
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 30.05.2018
Се продава шума со површина од 12 декари (12 000 м2)

Се продава шума со површина од 12 декари (12 000 м2) во атарот на селото Чифлик - општина Демир капија. Шумата има огревно дрво од околу 300 кубика, а низ неа тече реката Дошница. Погодно е за изгр...

Цена:4 €

Неготино
12000 m2
Чиста документација
Вода

Објавен на: 30.05.2018
SE IZDAVA STAN VO CENTAR

Se izdava stan vo centar 50m2 !!
Poveke informacii na 078288160 078416275

Цена:По договор

Скопје
50 m2
2 соби
1 кат
Паркет
Празен
 

Објавен на: 29.05.2018
SE IZDAVA STAN VO KARPOS

Se izdava stan vo Karpos 60m2 pogoden za kancelarija.
Informacii na 078288160 078416275

Цена:По договор

Скопје
60 m2
Ламинат
 

Објавен на: 29.05.2018
SE PRODAVA DAF CF430 I CISTERNA LINDER

Vlekachot e DAF CF430 2003 god.
Cisternata e marka Linder, 2000 god.
Registrirani se, vo celosno ispravna sostojba, odrzuvani i so novi gumi.
Gi poseduvaat site potrebni sertifikati.

Цена:По договор

Дизел
2003
Скопје
Чиста документација

Објавен на: 29.05.2018
PREVOZ EVFTIN BEZBEDEN CEL BALKAN I EVROPA !!!

Prevoz na 4 lica max. Eftino, povolno i bezbedno cel balkan i evropa!!!

Цена:60 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.05.2018
Се продава Renault Scenic

Се продава рено сеник 1.5 dci 2008 год.
Регистрирана до 13.04.2019
Мала потрошувачка 5л градска
Колата е редовно сервисирана

Цена:По договор

Renault Scenic
2008
Скопје
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 28.05.2018
Opel Omega

+al.bandazi 17ki
+folii

Цена:1.250 €

Opel Omega
1994
Скопје
250000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 28.05.2018
Se prodava kuka

Se prodava kuka vo n.Kozle

Kuka:prizemje i 2 kata
Vkupnata kvadratura e 220m2.

Цена:По договор

Скопје
220 m2
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 24.05.2018
ИТНО СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА

Се издава стан во населба Автокоманда, на одлична локација спроти основното училиште Стив Наумов

Цена:150 €

Скопје
40 m2
1 соба
Наместен
 

Објавен на: 24.05.2018
Се продава трособен стан во Карпош 4

Се продава трособен стан во Капош 4 кај трговскиот центар Антико со ориентација север-југ. Станот има вкупна површина од 96 м2 од кои 4 м2 се подрум. Станот има 2 спални соби, дневна со терпезарија...

Цена:89.000 €

Скопје
96 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 23.05.2018
SE PRODAVA PLAC VO S.KUCKOVO

SE PRODAVA PLAC VO S.KUCKOVO SO POVRSINA OD 840 m2 SO PAT I STRUJA
BROJ ZA KONTAKT:076-618-475 JOVAN

Цена:17 €

Скопје
840 m2
Чиста документација
Струја

Објавен на: 22.05.2018
Kuka vo Star Dojran

Prodavam kuka vo Star Dojran naselba Karac.kukata e so 450 m2 korisna povrsina.gradba 2012 god.
Dvor 430 m2.ima pokrien bazen 42 m2
Solarno geenje na topla voda so 13 sonevi kolektori.sopstven bu...

Цена:По договор

Дојран
4502 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.05.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка