Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
LENOVO VIBE C

Se prodava mobilen telefon LENOVO VIBE C,star pola godina,koristen 6 meseci. Bez nikakvi ostetuvanja, so normalno funkcioniranje. Go dobivate so polnac. Telefonot se naogja vo Strumica, do sakanata...

Цена:20 €

Струмица
 

Објавен на: 03.02.2019
Alcatel PIXI 4

Se prodava mobilen telefon ALCATEL PIXI 4 nekoristen,star pola godina. Go dobivate zaedno so zastitno staklo,polnac i originalna maska. Telefonot se naogja vo Strumica, do sakanata lokacija go prak...

Цена:2.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 03.02.2019
Samsung Galaxy Note 5

Prodavam odlicno socuvan Samsung Galaxy Note 5 so 4 GB I 32 ram so originalni slushalki, originalna zashtitna maska I polnac!

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 02.10.2018
IPHONE SE

Prodavam IPhone SE mnogu malku koristen skoro kako nov 64GB memorija. Slikite se od telefonot

Цена:11.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.09.2018
Продавам НОВ Samsung Galaxy S8

Неупотребуван воопшто и неотпакуван со 2 години гаранција

Цена:520 €

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.04.2018
samsung galaxy s3mini

prodavam samsung galaxy s3mini eftino....info 079262007

Цена:40 €

Скопје
 

Објавен на: 18.10.2018
продавам IPHONE 7 – 32 gb = 20.000,oo ден.

Продавам црн Iphone 7 со 32 gb. во одлична работна
состојба, со батерија во топ форма и неколку мали
гребнатинки од секојдневното користење. Купен е
од VIP и се уште е под ГАРАНЦИЈА а се прода...

Цена:20.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 02.10.2018
Iphone 6s

prodavam iphone 6s 16 gb neverlock staklo kako nov full pakovanje

Цена:270 €

Скопје
 

Објавен на: 01.06.2018
Mobilen

Prodavam dva mobilni telefoni Alcatel Pixi so validna garancija,dobro socuvani

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2018
PRODAVAM CISTO NOV SONY XPERIA XA

Prodavam cisto nov SONY XPERIA XA siv

Цена:10.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 07.04.2018
PRODAVAM SAMSUNG GALAXY J5 2016

Prodavam cisto nov SAMSUNG GALAXY J5 2016 cisto nov crn

Цена:8.500 ден.

Штип
 

Објавен на: 06.04.2018
Се продава телефон 2000ден Coolpad Torino r108

Се продава телефонот со гаранција, одназад само маска нема.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.03.2018
mobilen telefon

Prodavam nov LenovoK5 zlaten (dve god garancija) i gratis fotrola

Цена:4.000 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2018
Samsung Galaxy S3 Neo

Prodavam Samsung Galaxy S3 Neo. Dobro socuvan i e vo odlicna sostojba.

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.01.2018
HTC ONE M8S

Prodavam odlicno socuvan HTC ONE M8S so celosno pakuvanje... odlicen mobilen

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 16.01.2018
Prodavam COOLPAD moze i zamena so moja doplata!

Prodavam Coolpad modena e502 socuvan moze da se vidi na lice mesto sve raboti kako nov kupen od VIP pred 5meseci ima i garancija uste 2godini

Karakteristiki moze da poglednete na sledniot link:...

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2018
Продажба на мобилен телефон Doogee X6 Pro

Се продава мобилен телефон Doogee X6 Pro, 1 година стар, со оригинал заштитно стакло, силиконска маска, флип маска, во одлична состојба, прв газда. Спецификации:
Android OS 6.0
5.5 HD екран
...

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.01.2018
HTC Desire 820

Prodavam HTC Desire 820, prv sopstvenik, 2 god. koristen; vo odlicna sostojba i sochuvan; kupen od Vip.

Цена:8.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.12.2017
PRODAVAM LG G2 MINI

Prodavam LG G2 mini.

Цена:3.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.09.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка