Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам комбе Мерцедес-Бенз 412Д

Продавам комбе Мерцедес-Бенз 412Д,произведено 1997 година,товарно,фургон,со хидраулична рампа позади,сервисирано,во работна состојба,регистрирано до 09/2018 година,носивост 1450 кгр.

Цена:6.000 ден.

Дизел
1997
250000 km
Скопје
Радио касетофон
 

Објавен на: 16.05.2018
KAMION RENAULT MAGNUM AVTOMATIK

!!ITNO!! RENAULT MAGNUM AVTOMATIK CENA PO DOGOVOR
MOZE I ZAMENA ZA KOLA SO DOPLATA
Kamionot e vo odlicna sostojba se naoga vo Blagoevgard slobodno moze da se vidi ili proba

Цена:10.000 €

Дизел
2007
1070000 km
Делчево
 

Објавен на: 05.03.2018
Mercedes Actros 1840

Se prodava godina 2000 Euro 2 vo dobra sostojba.

Цена:По договор

Дизел
2000
Скопје
Клима
ABS
Ел. стакла

Објавен на: 10.01.2018
Iveco Euro 5

Se prodava Iveco Stralis 2008 godina 860.000 km pominato kamionot e vo super vozna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme za poveke info moze da dobiete na telefon 078446106

Цена:По договор

Дизел
2008
860000 km
Скопје
Клима
ABS

Објавен на: 10.01.2018
Моторна пила Стил

Prodavam motorna pila stil 018- cena 10 000 denari i 029 cena 15 000 denari.Ima prostor za dogovor ako se zemaat dvete

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.11.2017
Kamion MAN 12.250 2009

Се продава камион МАN 12.250 TGL 2009
Димензии на товарен простор 6.90 дoлжина, 2.45 ширина, 2.90 висина
Камионот е регистриран до 10.Март 2018

Цена:23.000 €

Дизел
2009
Скопје
 

Објавен на: 18.11.2017
se prodava

se prodava kombe fiat dukato 2007

Цена:По договор

Дизел
2007
Скопје
Радио касетофон
 

Објавен на: 13.10.2017
Se prodava Cisterna UTVA

Se prodava cisterna
God. na proizvodstvo : 1994
- Dolno polenje, ABS, 1 komora 33000 litri
- Registrirana do 30.05.2017

Цена:7.000 €

1994
Скопје
ABS

Објавен на: 04.04.2017
Se prodava Renault Trafic 1.9 Razladno kombe

Renault Traffic 1.9
Razladna komora do -25
Godina na proizvodstvo: 2005
Gorivo: Nafta

Цена:7.900 €

Бензин
2005
300000 km
Скопје
Радио касетофон
Ел. стакла

Објавен на: 23.11.2016
Kamazi k1 troosovinci kiperi

prodavam 3 kamazi kiperi k1 troosovinci so rezervni delovi cena po dogovor

Цена:По договор

Дизел
1990
200000 km
Скопје
4x4

Објавен на: 09.10.2016
Tam 130 kiper

Tam 130 kiper, god. na proizvodstvo 1983, vo vozna sostojba.
Cena po dogovor!

Informacii na: 078 815 605

Цена:1 €

   

Објавен на: 20.09.2016
Prodavam Schmitz 2006 god

Prodavam poluprikolka Schmitz roletarka dekemvri 2005god , pocinkovana shasija, rrgistrirana vo 04.2016god, vo odlicna sostojba.

Цена:7.500 €

Дизел
2006
Скопје
 

Објавен на: 24.07.2016
IMT 539

ODLICNO SOCUVAN

Цена:1 ден.

Дизел
1988
1 km
Кочани
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2016
Se prodava kamion Volvo 460 (3)

Se prodava kamion Volvo 460 (3) proizveden 2006ta, vo mnogu dobra sostojba. Pominati 1 000 000km. So bg registracija, a momentalno se naoga vo Svedska.

Kontakt: 076/541-891 ili 076/202-857

Цена:По договор

Дизел
2006
1000000 km
Скопје
 

Објавен на: 14.06.2016
kosacka sip 135

prodavam dosta dobra kosacka sip 135 slovenska

Цена:24.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 06.06.2016
Mercedes 403

Odlicna vozna sostojba

Цена:55.000 €

Дизел
200000 km
Скопје
ДВД плеер
Клима
ABS

Објавен на: 05.03.2016
se prodava iveco stralis 2005god so bg.tabli

se prodava iveco stralis euro3 2005god.so bg tabli registriran momentalno raboti vo skandinavija dejan tel.07528025

Цена:6.000 €

Дизел
2005
10000 km
Прилеп
Клима
Чиста документација

Објавен на: 20.01.2016
Купувам приколка

Купувам приколка за патничко возило, со документација, спремна за пренос и регистрација.

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.08.2015
Programi za servis Workshop za Traktori,Kombajni i zemjodelski masini od site marki

Originalni Fabricki programi servisni manuali,workshop za remont,mehanika,hidraulika,steluvanja,semi na elektricna instalacija i resavanje najrazlicni problemi za servisiranje na site postari i pon...

Цена:900 ден.

Дизел
2000
200000 km
Скопје
МП3 плеер
 

Објавен на: 14.08.2015
Kamp prikolka Adria

Se prodava kamp prikolka AdriA.Dolga 3,8M vo odlichna sostojba smestena vo kamp Philipion vo Grcija(na 5km odalechen od Leptokarija)prikolkata se prodava zaedno so tenda.

Цена:1 ден.

1994
100 km
Скопје
 

Објавен на: 30.06.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка