Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Професионално фотографирање и снимање

Професионално снимање и фотографирање на секаков вид свечености (свадби, крштевки, родендени, веридби).
Фото сесии и обработка на фотографии. Снимање со камера, дрон, кран.. монтажа на видео мате...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.02.2018
Car DVR Kamera za snimanje vo Kola i dr Vozila

Prodavam nova kamera za kola ili drugi vozila za na upaljac na 12/24 Volti.

Kamerata ima video i audio snimanje, podrzuva microSd do 32 Giga (nema kartica so nea), ima opcija koga memorijata k...

Цена:999 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.01.2018
prodazba i montaza video nadzor .elektrika.alarm ...

Prodazba i montaza na profesionalna oprema za video nadzor alarmni sistemi domofonija videofonija od poznati svetski brendovi Hikvision .Dahua .Paradox .Commax.GenWay.Izvedba i instalacija na elektrika.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2018
NIKON D3300+18-55mm VR II LENS+TIFFEN UV FILTER+ LowePRO flipside 400AW

ИТНО!!! СЕ ПРОДАВА, НЕКОРИСТЕН NIKON D3300+18-55mm VR II LENS+TIFFEN UV FILTER, СО РАНЕЦ LOWEPRO FLIPSIDE 400AW..ИТНО!!!

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 14.11.2016
Prodavam NIKON D800

Nikon telo,dve baterii,grip...

Цена:1.700 €

Скопје
 

Објавен на: 04.03.2016
video kran

video kran prodavam

Цена:10 ден.

Кичево
 

Објавен на: 11.09.2015
APARAT ZA PRISLUSKUVANJE NA RAZGOVORI VO PROSTORII

Oва е професионален прислушкувач уред за било кој простор.Прислушкувачот може да се скрие во торба,гардероба,стан,куќа,под работна маса и др,може да се користи за озвочување на кола и слично.
Со н...

Цена:2.390 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.08.2015
Prodavam SAMSUNG ES17 -12.2MP

Prodavam Samsung ES17 so 12.2 MP kamera, 3x opticki zum, 2,5 incen LCD ekran, Digital Video Format (AVI, MJPEG), Beauty Shot, Face Detection, Self Portrait, Red-Eye Fix, Digital Image stabilizator....

Цена:3.200 ден.

Охрид
 

Објавен на: 11.08.2015
Prodavam camera Canon ZR 400

Digital video camcorder
Donesena od Amerika so adapter za polnenje na baterijata za Evropa

Цена:120 €

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2015
Presnimuvam stari 8 i super 8 mm filmovi

Преснимувам стари „8“ и „super 8“ милиметарски филмови за проектори кои проектираат на платно (или ѕид) на DV дискови, со монтажа на видео-материјалот и додавање автентична ...

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Presnimuvam video-materijali na DV Diskovi

Преснимувам видео материјали од VHS, S-VHS, VHS-C, Mini-DV, 8, Hi 8, 8мм, Super 8мм, БЕТА и од дигитални картички на DV дискови.

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 27.06.2015
IZNAJMUVAM VIDEO KRAN (JIB 14")

Изнајмувам видео кран PROAIM JIB 14" (4,5 метри должина). Лесен е за монтажа, има „златна“ глава за камерата (до 5,5 кг тежина) која ротира на сите страни, управувањето е со џоисти...

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Nikon D5100 + 50mm f1.8G + 18-105mm f3.5-5.6 VR

Продавам Nikon D5100 со направени околу 9.700 слики и 2 објектива.
50mm f1.8G и 18-105mm f3.5-5.6 VR
со целосна опрема.
(Полнач за батерии, 2 мемориски картички од по 8GB, кабли за поврзување, т...

Цена:45.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Kameri za objekt, doma, firma

Prodavam 4 kameri GeoVision model GV-MFD2401 so gratis montaza i instalacija. Vkupno 4 kameri so gratis kompjuter i HDD od 4TB za cuvanje na snimki.
Opis na kamerite na sledniov link:
http://www....

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 21.06.2015
Sto treba da napravite pred da zaminete na odmor!

Zaminuvate na odmor!
Obezbedete go Vasiot dom pred da zaminete
Zaminete bezbedni i bezgrizni!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2015
VIDEO NADZOR SO NAJNOVA TEHNOLOGIJA!

- VIDEO NADZOR
- Najnovi proizvodi za video nadzor (CCTV) po najdobri ceni od poznatiot brend DAHUA!
- Najnovata TEHNOLOGIJA e kaj NAS!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.05.2015
5. VASATA FOTOGRAFIJA-UMETNICKI JA RAZUBAVUVAM5. VASATA FOTOGRAFIJA-UMETNICKI JA RAZUBAVUVAM
A.OPIS NA PROIZVODOT

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015
Domofon so 15% poniska cena

Do 15% popust na celiot asortiman na proizvodi od kategorijata domofonija-videodomofonija.

NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA -PROIZVODI SO VRVEN KVALITET!

Цена:2.003 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.04.2015
KAMERI,MINI KAMERA,alarm ,spy, kamera,video nadzor

Idealna kamera za zastita 24/7 na vasiot imot,vasiot biznis(vo ducani,kancelarii,rabotilnici,servisi i dr),zastita od osiguritelni mestenki, za tajno snimanje i mnogu drugi primeni.
Sega ne vi tre...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2015
Se prodava Canon 450D

Se prodava malku koristen fotoaparat Canon EOS 450D

+ objektiv 18-55mm
+ 16gb karticka

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка