Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Велес
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Куќа на два спрата со гаража

Се продава куќа на два ката со гаража

Се продава куќа на два ката, со вкупна површина од 150м2 . Секој кат има по три засебни соби и бања, големи балкони, помошни простории, како и гаража од...

Цена:24.990 €

Велес
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Плочки
Чиста документација

Објавен на: 21.11.2019
Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Куќата има излез на две улици и непоср...

Цена:41.000 €

Велес
154 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 19.02.2018
se prodava kukja vo veles

se prodava dvospratna kukja vednas vseliva,so garaza dve golemi tarasi,so dvorno mesto od 50m2,so dve kupatila i 6 sobi vkupna povesina 200m2.cena po dog
tel.075735771 Goran

Цена:По договор

Велес
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 26.09.2018
СЕ ПРОДАВА Приземје

на ул.Пирин Планина бр.14, во Велес. се продава приземје од 60м2,двор од20 м2 со посебен влез, струја и вода. Информации на 078344503 078344506

Цена:По договор

Велес
60 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 06.10.2016
Продавам куќа на ул.Белградска бр.35, Велес

Се продава куќа на ул.Белградска бр.35 од 165 м2 со место од 600 м2 плус гаража и шупа од 20м2.
За сите информации контактирајте на:
071-526-196
02-2464-321

Цена:По договор

Велес
165 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 09.09.2015
Се издава спрат од куќа на одлична локација во Велес

Се издава спрат од куќа во населба дворови, во непосредна близина на економското училиште, погодна и за сместување на студенти/ученици.

Цена:По договор

Велес
3 соби
Паркет
 

Објавен на: 09.08.2015
ИТНО !!! Се продава куќа од 190м2 во Велес

Се продава стара куќа од 190м2.
Прв спрат 80м2, втор спрат 110м2 и двор од 60м2.
Се наоѓа на мирна локација после училиштето “Кирил и Методиј“ веднаш до градинката.
Куќата не е за ...

Цена:1 €

Велес
190 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 29.07.2015
Kуќа на два спрата!

Се продава куќа во Велес на два ката. Документи во ред, не е лепенка со друга куќа. Цената е 12.000 евра. Куќата има две соби на првиот кат(дневна и кујна) плус купатило. На вториот кат има две соб...

Цена:12.000 €

Велес
160 m2
5+ соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 08.01.2015
PRODAVAM ITNO KUKA VO VELES PORADI ZAMINUVANJE

PRODAVAM KUKA NA KOJNIK NA 2 SPRATA SO 4 SOBI,KUJNA,WC,PODRUM,TERASA VREDI DA SE VIDI

TEL.078/331 379

Цена:По договор

Велес
80 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 03.11.2014
KUKA OD 173m2 + DVORNO MESTO 200m2 VO VELES ITNOOOOOOO

itno se prodava kuka na dva sprata,tvrda gradba na povrsina od 173m2,vo odlicna sostojaba na sekoj sprat ima kupatilo,pod samata kuka ima tri dukana,dvorno mesto 200m2 plus garaza.
CENA PO DOGOVOR...

Цена:По договор

Велес
173 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 28.06.2014
Продавам радијатори

Радијаторите се во ОДЛИЧНА состојба.28 се на број.5000 денари.(помалку од 3 евра по ребро).

Цена:5.000 ден.

Велес
1 соба
Приземје
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 07.12.2013
Prodavam kuka

Prodavam kuka na adresa Stojan Burcevski Buridan br. 51 Veles. So povrsina 100 kvadrati i drvorno mesto 500 kvadrati. kontakt 043221484 i 071360843 cena po dogovor.

Цена:По договор

Велес
100 m2
5+ соби
Приземје
 

Објавен на: 29.08.2013
prodavam kuca na kojnik

prodavam vednas vseliva kuca na kojnik brickova cesma ul.grigir prlicev 38 ne e lepenka so cist imoten list so mal dvor .kucata e 70m na dva kata komplet renovirana i odvnatre i odnadvor cena 17800...

Цена:17.800 €

Велес
70 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 28.08.2013
Продавам две куќи

Продавам две куќи на два спрата со подрум и дворна површина

Цена:По договор

Велес
5+ соби
Приземје + 2 ката
 

Објавен на: 11.06.2013
Се бара инвеститор или купувач на куќа

Се бара инвеститор или купувач на оваа прекрасна куќа, со локација во Велес, село Дурутовец. Куќата е идеална и за деловни можности (во зависност од креативноста на инвеститорот) и совршена за рела...

Цена:36.000 €

Велес
600 m2
5+ соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 08.06.2013
ПРОДАВАМ ИЛИ МЕНУВАМ

СЕ ПРОДАВА НОВА ПЛАНСКА КУЌА НА ТРИ СПРАТА СО ТРИ ЗАСЕБНИ ВЛЕЗА ПОГОДНА ЗА ЖИВЕЕЊЕ НА 3-4 СЕМЕЈСТВА СО ГОЛЕМ ДВОР ГОЛЕМ ПОДРУМ МНОГУ БАЛКОНИ СО ПЛАТЕНИ КОМУНАЛИИ ВО ВЕЛЕС

Цена:130.000 €

Велес
520 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 27.01.2013
ДЕКОРАТИВНИ ЛАЈСНИ ОД ГИПС

ИЗРАБОТУВАМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ЛАЈСНИ ОД ГИПС, ОГЛЕДАЛА, СТУБЧИЊА, РАМКИ ЗА ГОБЛЕНИ, СЛИКИ И ДР.
БИДЕТЕ УНИКАТНИ. УРЕДЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ СО СТИЛ.

Цена:90 ден.

Велес
 

Објавен на: 04.12.2012
ПРОДАВАМ ЛАЈСНИ ОД ГИПС

ЕСЕНСКИ ПОПУСТ!!!!
ДЕКОРАТИВНИ ЛАЈСНИ ОД ГИПС, ОГЛЕДАЛА, СТУБЧИЊА И ОСТАНАТИ ПРОИЗВОДИ ОД ГИПС.

Цена:100 ден.

Велес
1 m2
Во изградба

Објавен на: 07.11.2012
GIPS LAJSNI

UREDETE GO VASIOT DOM SO STIL.
PROIZVEDUVAME SEKAKOV VID NA GIPS LAJSNI, OGLEDALA, STUBCINJA, RAMKI I SL.
KVALITET BESPREKOREN, CENI POVOLNI

Цена:120 ден.

Велес
1 m2
5+ соби
Повеќе од 4 ката
Во изградба

Објавен на: 23.10.2012
PRODAVAM GIPS LAJSNI

PROIZVEDUVAME SEKAKOV VID NA LAJSNI OD GIPS ZA VNATRESNO UREDUVANJE NA VASIOT DOM, KAKO I NEKOI VIDOVI NA OGLEDALA, STUBCINJA I DRUGI PREDMETI OD GIPS.

Цена:120 ден.

Велес
Повеќе од 4 ката
Во изградба

Објавен на: 01.10.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка