ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAVAM GOLF 5

Prodavam golf 5 2006god 1.9 TDI 77KW 105KS vo top sostojba
kolata ima praveno mal i golem servis pred 2.000KM smeneti predni kocnici
ima ABS ESP board kompjuter so wifi bluetooth radio itn..
kl...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 23.02.2023
Prodavam vw passat 2009 godina

Se prodava passat b6 2009 2.0 tdi
Kolata e so motor i enterier na b7.
Full oprema.
Registrirana do 03.2023

Цена:6.800 ден.

   

Објавен на: 09.10.2022
Range rover 3.0 Sport HSE FACELIFT

Se prodava Range rover 3.0 2010 vo odlicna sostojba mozi zamena za pomalo so vasa doplata registriran do 10 2022

Цена:20.000 €

   

Објавен на: 16.05.2022
Audi, Passat b5, b5+ Delovi

Passat b5, b5+

-Turbina

Цена:1 €

   

Објавен на: 30.09.2019
Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Цена:2.300 €

   

Објавен на: 29.04.2019
Prodavam Mitshibushi Pajero

Prodavam Mitshibushi Pajero 3.2DID 2002 Godina.
Pominati 230.000km
Novi GRABBER GUMI
Novi bandazi

Цена:11.500 €

   

Објавен на: 26.03.2019
Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи

Prodavam Borbet bandazi 16 incni 5x 100

So nadazite odat originalni strafovi x 20 komada i:

Цена:25.000 ден.

   

Објавен на: 02.02.2019
SE PRODAVA!!!!: - Opel Astra H 1.4 66kW 10.2008g.

- NE E UVEZENA Kupena od AVTOKUKA
- PRV SOPSTVENIK
- Registrirana do 10.2019
- Atestiran plin Novus (Pl.boca na mesto na rezerno trkalo)

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.01.2019
Peugeot 206 1.9 XRD -00

Se prodava Peugeot 206, 1.9 XRD atmosferski dizel motor so 5 stepen manuelen menuvac, odlicno socuvan bez nikakvi mehanicki problemi.
Karoseriski e zacuvana so normalni sitni zabeleski so ogled na...

Цена:1.800 €

   

Објавен на: 11.03.2023
VIP SERVICES SKOPJE THESSALONIKI SOFIJA PRISHTINA BELGRADE ATHENS ZAGREB TIRANA CHEAP

The cheapest services in Macedonia and outside. With our services you have luxury car Mercedes E class.
Our prices are so definitely amazing in Skopje, and with this service we give invoice from o...

Цена:75 €

   

Објавен на: 25.11.2022
Prodavam Seat Altea vo odlicna sostojba (prv sopstvenik)

Prodavam Seat Altea 1.4 TSI vo odlicna sostojba (prv sopstvenik, kolata ne e uvezena), registrirana do 02.2023 godina.

Odlicno socuvana, 92 KW, 125 konjski sili, dvozonska klima, tempomat, parki...

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 04.11.2022
PEUGEOT 307 2.0 HDI

Peugeot 307 2.0 HDI 2003 godina kupen od Euroimpex so full oprema i solidno sochuvan so pominati 170.000 km. Redovno servisiran vo Euroimpex.
Registriran do 06/2023, odlichen avtomobil za gradsko ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.09.2022
ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 SEL LIMO LIMUZINA

Лимузина Лимо со 7 седишта за професионално, персонални или за свадби и други свчености.
Во работна состојба.
Американски Таблици.
Користен само од еден сопственик.

Цена:8.000 €

   

Објавен на: 22.07.2022
DO YOU NEED URGENT LOAN OFFER IF YES SEND AN EMAIL NOW


QUICK LOAN SERVICE OFFER APPLY Get a quick loan
QUICK LOAN SERVICE OFFER APPLY NOW Get a quick loan from $10,000 to $900,000,000 within 3/4 hours upon request. Contact me as needed. Contact Us i...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 05.04.2022
Se prodavaat gumi

Se prodavaat letni gumi dimenzii 205/60/15
Cena 150 evra
Moznost za dogovor
Kontakt tel:078 352 599

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 21.03.2022
поставивме заеми помеѓу физички лицаa

Здраво, за да им помогнеме на луѓето и бизнисите погодени од кризата COVID19, поставивме заеми помеѓу физички лица од 5.000 евра до 850.000 евра со камата од 2% што ќе ви овозможат да ги преживеете...

Цена:100.000.000 €

   

Објавен на: 14.03.2022
+27605775963?((THAILAND) )QUICKIEST FASTER death spell casters URGENT [+27605775963] INSTANT DEATH SPELLS IN USA CANADA, AUSTRALIA, UK, UAE, GERMANY,INDIA, MEXICO, BRAZIL, COLUMBIA NORWAY, POLAND, ITALY, NEW ZEALAND, NEITHERLAND, CHINA, IRAN SPAIN Nicarag

I Need Real Death Spell and Revenge Death Spell and Real Love Spells and Binding Love Spell Caster
Spell Caster asters via call /Whatsapp Get Lost love Back, Breakup Problem Solution, Marriage or...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 02.03.2022
Bobcat miner 300 cost $500USD

AVAILABLE HOT PRODUCT - APPLE IPHONE 12 PRO MAX 256GB /GRAPHICS CARD/ BITMAIN ANTIMINER

Email Us At: Jmarketplace07@gmail.com

Цена:500 €

   

Објавен на: 26.02.2022
NEW Bitmain ANTMINER S19 PRO 110th/s BTC miner SHA-256 ReadyToShip

TRADE LINK ELECT – Deal In New & Latest Antminer Bitmain + Graphics Cards With Warranty & Discount Price.

Available In Stock All Kinds Of Antminer Bitmain, Graphicss Cards & Ga...

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 21.02.2022
Apple iPhone 13 Pro 12 Pro Max 11 Pro Max Sony PlayStation 5, PS4 PRO , Samsung Phones All Models Apple MacBook Pro Canon , Nikon Cameras

Contact Us on Details
WhatsApp +19414678975
Email : warrantycorp@aol.com
NATIONAL ELECTRONICS WARRANTY CORP.

Цена:200 €

   

Објавен на: 07.02.2022
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка