Prodavam vw passat 2009 godina

ЦЕНА: 6800 мкд

Prodavam vw passat 2009 godina


Se prodava passat b6 2009 2.0 tdi
Kolata e so motor i enterier na b7.
Full oprema.
Registrirana do 03.2023
Cena 6800 eurИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070359184
Објавен на:
09.10.2022

ЦЕНА: 6800 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Goran K
Град:
Skopje
Телефон:
070359184
Објавен на:
09.10.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка