опел корса

ЦЕНА: 1300 €

опел корса


OPEL CORSA 1.5 D TURBO
ДОБРО СОЧУВАНА МОТOРОТ ВО ДОБРА СОСТОЈБА
РЕГИСТИРАНА ЦЕЛА ГОДИНА

КОНТАКТ : ТОШЕ 077 755 403Град:
радовиш
Телефон:
077 755 403
Објавен на:
20.08.2023

ЦЕНА: 1300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
тоше гогов
Град:
радовиш
Телефон:
077 755 403
Објавен на:
20.08.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка