Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Fiesta 2013g., prv sopstvenik.

Prodavam Fiesta Trend 1.2 82ks, 2013g., prv sopstvenik,
so servisna kniska. Ful oprema, klima, se e ispravno
i vo top forma.

Цена:6.190 €

   

Објавен на: 10.02.2019
VW.GOLF 5 1.9 tdi 2006 g

Golfot e vo super soostojba
2006 g
210000 km
1.9 tdi 90ks

Цена:4.700 €

   

Објавен на: 24.01.2019
Whatsapp: +12052163602 iphone Xs MAS, samsung Note 9, Sony PlayStation 4 Pro 2TB

Hello:

{WhatsApp Contact: +12052163602 & Email: phonesmobilet@gmail.com}

Цена:500 €

   

Објавен на: 17.01.2019
CITROEN C2

Prodavam Citroen C2 1.1 benzinec, godina na proizvodstvo 2007, vtor gazda, redovno servisirano i odrzuvano. Registrirano cela godina, od oprema poseduva:
-Klima
-Servo volan
-Airbag 6

Цена:999 €

   

Објавен на: 08.01.2019
Audi A5 TD 2009 god

Prodavam 2 Koli Audi A5 3.0 DTI
God 2009 KM 150.000
Full Opci Tehnicki Super Sostojba nov Tehnicki servis vo CH se uvezuvat od OD Svajcarija
CENA NA CH TABLI 12.500 Eura

Цена:11.500 €

   

Објавен на: 06.01.2019
Продавам SEAT LEON 1/9TDI 2007 90KS/66KW рег. цела год. *ЕКСТРА ЦЕНА*

Колата е произведена 2007год. со најекономичниот и најуникатен мотор од серијата 1.9TDI со 90КС, односно 66Kw, регистрирана е минатиот месец, што значи си има цела година регистрација, зимски гуми ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.12.2018
ОГЛАС ЗА ЈАВНО НАДДАВАЊЕ ЗА ПРОДАЖБА НА ПОЛОВНИ ТОВАРНИ ВОЗИЛА

ЕУРО ТАБАК ДОО Скопје објавува јавно наддавање за продажба на 12 половни товарни возила Фиат Дукато. Годината на производство на возилата е 2003 и 2004. Поминатите километражи се од 210.000 до 410....

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 25.12.2018
предложение ....

Деньги частным лицам и срочное дело. Срочные кредиты частного капитала без количественного ограничения, только с гарантией собственности, бесплатно или с небольшим количеством закладных. Неважно, с...

Цена:56.822 ден.

   

Објавен на: 24.12.2018
Opel Combo 1.6 Cdti

Pikapot e uvezen od germanija bez nikakva nadvoresna popravka samo napraven servis.
Година: 2012
Менувач: Рачен
Сила на моторот: 77 kw

Цена:6.500 €

   

Објавен на: 21.12.2018
Daewoo Racer

Prodavam.Daaewoo racer 1995god,so ATEST plinski ured vo soobrakajna,so pominati 177000km,dobro ocuvana,JVC radio,Ksenon svetla,registrirana do 14-08-2019god.

Цена:700 €

   

Објавен на: 27.11.2018
Alfa Romeo 159 JTDM

Без никакви фалинки,купена во МК (од салон), втор газда,
мотор 16 вентили, 1.9 JTDm
цена по договор...

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.11.2018
Продавам Suzuki Wagon R+ Ефтино И Поволно

Продавам Suzuki Wagon R+ во екстра возна состојба. Со возилото давам и две (нови) предни зимски гуми. Регистрирано до 2019 Јануари. Бензин, 1,0 . Година на производство 1999. Зачувано,(втор сопстве...

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 16.11.2018
Audi A6 2.5 TDI

Се продава Audi A6 2.5 TDIАвтомобилот е во одлична состојба, произведена 1999 год.Со централно заклучување,клима, нови 4 гуми.Регистрирана е до 03.2019Бугарска регистрација. Вреди да се види.За под...

Цена:1.800 ден.

   

Објавен на: 15.11.2018
SE PRODAVA VW TOURAN 1.9 TDI

UVOZ OD NORVESKA, FULL OPREMA, 7 SEDISTA, 6 BRZINI.

Цена:3.650 €

   

Објавен на: 13.11.2018
Mercedes-Benz ML 320 7G-Tiptronic


Mercedes-Benz ML 320 (February.2008)

Kolata e so full oprema.

Цена:1 €

   

Објавен на: 08.11.2018
Lexus NX 300 H LUXURY FULL 2017

Kolata ima 48,000 KM, uste 4,5 god garancija, zimski gumi, kupen nov i servisiran vo Toyota, maksimalno zacuvan, so najvisoka full oprema :

-Mark Levinson Speakers
-Arm rest

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.10.2018
Prodavam avtomobil

Prodavam Reno Scenic 1.9dci 2004 so ful oprema
Vo odlicna sostojba so servisna kniska

Цена:2.750 €

   

Објавен на: 29.10.2018
Audi A4 (4-та генерација) IV (2) 2.0 TDI 177 AMBITION LUXE MULTITRONIC

Општи информации
Верзија:
IV (2) 2.0 TDI 177 AMBITION LUXE MULTITRONIC
Година: 2012

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 27.10.2018
Se Prodava Roland SPD S Sempler

Se Prodava Super i Odlicen Roland SPD S Sempler So Mnogu Full Semplovi Odlicen Bes Nikakov Problem Garant 100%

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.10.2018
Продавам

Продаваме автомобили од маката Фиат Мултипла, со уредна документација е секој автомобил.Автомобилите можат да се користат и за делови.
За подетални информации јавете се на 078/240-149 Сунај
Автом...

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.10.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка