Alfa Romeo 159 JTDM

ЦЕНА: По договор

Alfa Romeo 159 JTDM


Без никакви фалинки,купена во МК (од салон), втор газда,
мотор 16 вентили, 1.9 JTDm
цена по договор...Име:
Град:
Struga
Телефон:
070316220
Објавен на:
21.11.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Igor Maleski
Град:
Struga
Телефон:
070316220
Објавен на:
21.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка