Продавам SEAT LEON 1/9TDI 2007 90KS/66KW рег. цела год. *ЕКСТРА ЦЕНА*

ЦЕНА: По договор

Продавам SEAT LEON 1/9TDI 2007 90KS/66KW рег. цела год. *ЕКСТРА ЦЕНА*


Колата е произведена 2007год. со најекономичниот и најуникатен мотор од серијата 1.9TDI со 90КС, односно 66Kw, регистрирана е минатиот месец, што значи си има цела година регистрација, зимски гуми со добри шари, има нов акумулатор, сменето уље и филтри. Колата е ФАБРИКА во буквална смисла, нема никаква маана и е топ сочувана без грепка. Нема што да се вложува во колата, само пали и вози. Има поминато реални 175.000км, за повеќе информации слободно јавете ми се во било кое време.Град:
Skopje
Телефон:
076480047
Објавен на:
26.12.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mario Dimeski
Град:
Skopje
Телефон:
076480047
Објавен на:
26.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка