Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Avtomobil

Prijateli niz cela makedonija da ve zamolam koj moze da pomogne baram poloven avtomobil ne e bitno ni godina ni marka go baram za rabota na poklon ili do 50 evra nevraboten sum i pod itno mi treba ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.08.2017
AUDI A6 AVANT 2.5 TDI - Euro 4

-KUPENO OD DE-HAMBURG 2013 GODINA
-NIVO NA OPREMA S-LINE SO KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA VO AUDI

OFICIJALEN SERVIS

Цена:3.900 €

Audi A6
2003
Велес
175000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.08.2017
Mini Cooper 1.6

Минито е во одлична состојба редовно одржуван со полукожен ентериер, добри гуми + две нови зимски гуми. Фул опрема со клима. Фабрички црн кров и фабрички црни алуминиумски бандажи \"Mini\"...

Цена:3.600 ден.

Mini Cooper
2003
Скопје
120000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 08.08.2017
se prodava pasat

Pasat 1999 dekemvri 1.9tdi 116 ks vo odlicna sostojba

Цена:По договор

VW Passat
1999
Свети Николе
242000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 01.08.2017
ПРОДАВАМ FIAT MULTIPLA - со 6 седишта

Продавам FIAT MULTIPLA со 6 седишта, погодна е за такси и голема фамилија! Вреди да се види ова возило!
1,9 JTD, 116 k/s, 88 kw.
Нов акумулатор, аларм. Наполно исправна. Сервисирана. Потрошувачка...

Цена:3.300 €

Fiat Multipla
2005
Скопје
180000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 28.07.2017
Peugeot 308

Peugeot 308 1.4 16 v. od 2008 godina,registrirano do 12.2017 god. siva metalik,garazirano,vo odlichna sostojba,cena po dogovor

Цена:По договор

Peugeot 308
2008
Скопје
157292 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 26.07.2017
Prodavam Hyundai Getz 1.1

Prodavam hyundai getz 1.1 49kw vo dobra sostojba super gradsko vozilo,smeneto ima rebrast kaish,registrirano do 08.03.2018

Цена:2.500 €

Hyundai Getz
2006
Скопје
140000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 22.07.2017
Polo 1.4 TDI 2005 god.

Se prodava Polo 1.4 TDIOprema:- klima- 6 AIRBAG- ABS- servo volan- centralna brava- 2 kluca- elektrika na prozori- greaci na retrovizori- elektrika na retrovizori- radio CD- servisna kniska- 4 novi...

Цена:3.300 ден.

VW Polo
2005
Скопје
100 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 19.07.2017
Ford mondeo

Se prodava Ford Mondeo 1994god 2000cc so Atest plin pali vozi :D

Цена:350 €

Ford Mondeo
1994
Скопје
Бензин+Плин
4-5 врати
115 кс
 

Објавен на: 14.07.2017
Kolata e vo dobra sostojba

Za poveke informacii na tel.078419474

Цена:700 €

Opel Vectra
1995
Кичево
100000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 04.07.2017
Wv bora 2.0 atest plin

Wv bora 2.0 auyomatic so atestiran plinski ured lovato .kolata e vo odlicna sostojba

Цена:2.990 €

VW Bora
2001
Скопје
220000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 18.06.2017
opel astra 1.8 16v plin so dizni atestirano zamena za po golemo so moja doplata

Se prodava opel astra 1.8 16v benzin plin so dizni atestirano 116hp servisirano registrirano so zelen karton
elektro staklo elektro retrovizori alu bandasi klima siber karavan
zamena za po gole...

Цена:1.200 ден.

Opel Astra
1996
Скопје
300000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 16.06.2017
PEUGEOT 207 PRV GAZDA KUPENO VO MK

SE PRODAVA PEZO 207 KUPENO VO SKENDEROVSKI MAKEDONIJA, POIZVEDENO I PRVA REGISTRACIJA 2010 GODINA

REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON!!!!!!!!!!!

Цена:5.250 €

Peugeot 207
2010
Скопје
119 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 12.06.2017
Mercedes A160cdi 2005 nov uvoz

Donesena od Italija
Proizvedena e 11.2004 prva registracija 10.2007
Motor na lance 2.0 cdi 82hp
Od oprema

Цена:4.000 €

Mercedes-benz A 160
2005
Битола
147000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.06.2017
AUDI A4 1.8 TNG - Karavan

Se prodava AUDI A4 1.8 , karavan, crna boja . Voziloto e vo dobra vozna sostojba , ima vgraden plin, ima 4 letni gumi + 4 zimski gumi.
Cenata ne e fiksna

Цена:2.400 €

Audi A4
1997
Скопје
200000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 07.06.2017
Opel Meriva 1.7 cdti 2005god

Prodavam Opel Meriva1.7cdti 101ks uvoz od Germanija so ful oprema vo odlicna sostojba so pominato 151000km

Цена:3.350 €

Opel Meriva
2005
Скопје
151000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.05.2017
Prodavam Renoult Megane

Renoult Megane1.4 plin/benzin

Цена:1.800 €

Renault Megane
2004
Охрид
200000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 18.05.2017
СЕ ПРОДАВА ГОЛФ 6

РЕГИСТРАЦИЈА ДО 11 МЕСЕЦ 2017ГОРИВО : ДИЗЕЛВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

Цена:9.500 €

VW Golf
2010
Велес
77155 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 11.05.2017
СЕ ПРОДАВА

СЕ ПРОДАВА ФОРД ГАЛАКСИ
регистрација до : МАРТ 2018- 7 СЕДИШТА И АТЕСТИРАНА КУКА
ГОРИВО:ДИЗЕЛ
БОЈА : ЦРНА

Цена:4.500 €

Ford Galaxy
2004
Велес
213000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.05.2017
Продавам Opel Zafira 1.9CDTI 120KS 2005god.

Колата е во одлична состојба со поминати сите сервиси и променети сите делови.Регистрирана е до 02-2018г.
Фул опрема (борд комјутер,серво,автоматска клима,абс,воздушни,навигација...)

Цена:4.900 €

Opel Zafira
2005
Скопје
170000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка