Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam

Mercedes A170

Цена:2.650 €

Mercedes-benz A 170
2003
180000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 10.01.2018
Audi A4

Prodavam Audi A4 2.0 143 KS 2009 god s line
Reg.napraven golemiot servis vo super sostojba
cena po dogovor

Цена:По договор

Audi A4
2009
Скопје
150000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 19.12.2017
FIat Bravo - ТОП ЦЕНА

Fiat Bravo 2007 дизел
105000km
Full опрема

Цена:5.000 €

Fiat Bravo
2007
Скопје
105000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 17.12.2017
Se prodava Ranault Megane

Se prodava Renault Megane 1.5 DCI 10/2007 god 106 ks,so 6 brzini, evro 4 moze da se carini za eden den na mk tablici

Цена:10 €

Renault Megane
2007
Кратово
140000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 13.12.2017
Vw Golf 5, 1.9 TDI, 105 ks, 2006 god, Nov uvoz

Prodavam vw golf 5, 1.9tdi, 105ks, 2006 godina prva registracija, 5 vrati
Voziloto e Nov uvoz od Italija I se plateni site potrebni davacki do registracija
Motor, podvozje, karoserija vo ekstra s...

Цена:4.700 €

VW Golf
2005
Скопје
192500 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.12.2017
RENAULT LAGUNA 2.0 16v, 2006 godina

Se prodava Renault Laguna 2.0, 16v, 2006 godina vo besprekorna sostojba. Voziloto e kupeno od Germanija od prv gazda so originalni pominati kilometri i so servisna kniska. Redovno e odrzuvano i ser...

Цена:1 ден.

Renault Laguna
2006
Штип
106000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 18.11.2017
Golf 6

Prodavam golf 6 proizveden 2009 god. 1.6. TDI 105 Ks, voziloto e kupeno i servisirano vo Porsche Makedonija. Voziloto ima pominato 110000 km realni za sto moze da napravite proverka, voziloto ima n...

Цена:8.400 €

VW Golf
2009
Скопје
110000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.11.2017
berlingo 1.6 HDI multispase neuvezuvano 2011

neuvezuvano so pominati 115000 km servisirano redovno so ful oprema soavtomatika na prozori i retrovizori dve zadni vrati aluminiumski felni 16 i komplet 4 letni gumi metalik boja garazirano

Цена:8.200 €

Citroen Berlingo
2010
Скопје
115000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.11.2017
Mercedes-Benz C220 CDI ELEGANCE FULL OPREMA

- KLIMATRONIK 2-ZONSKI ATOMATSKI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE (ORIGINALEN KLUC) x2 KLUCA
- 4 EL STAKLA
- ABS, SRS, ESP

Цена:3.490 €

Mercedes-benz C 220
2000
Скопје
4-5 врати
Клима
ABS

Објавен на: 16.11.2017
Се продава

Fiat Croma, 1.9 , 120 КС , дизел , произведена 2006 година со поминати 156000 км.
Регистрирана со зелен картон и годишна винетка за Бугарија.Летни гуми нови со алуминиумски бандажи , зимски гуми н...

Цена:4.000 €

Fiat Croma
2006
Делчево
156000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 15.11.2017
Se prodava RENAULT KANGOO 1.5DCI

Pordavam Renault Kangoo 1.5dci tovarno na BG tablici. Odlicno socuvano, so zimski gumi.

Цена:1.200 €

Renault Kangoo
2004
Скопје
240000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 11.11.2017
Se prodava dobro socuvana Lada, domakinski odrzuvana.

Ladata se prodava poradi nabavka na novo vozilo. Kolata e redovno servisirana i dobro socuvana, prv gazda, treba da i se stavat samo zimski gumi koi se evtini za ovoj tip na avtomobil i so naredno ...

Цена:800 €

Lada 110
2000
Скопје
165000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 10.11.2017
Se prodava SKODA FABIA

Se prodava SKODA FABIA 1.2 Benzin , 2009 godina, prva registracija 2010. Kolata se prodava so 8 novi gumi (4 letni i 4 zimski) i 8 bandazi od koi 4 aluminiumski. Realna kilometraza 80 000.
Za pov...

Цена:4.300 €

   

Објавен на: 05.11.2017
VW CADDY 2.0 SDI 2007g

Se prodava - mozna zamena

Цена:4.200 €

VW Caddy
2007
Скопје
170000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 01.11.2017
Alfa Romeo 146 odlicna sostojba servisirana

Alfa romeo 146 top kola socuvana vo odlicna sostojba, srs, radio, 103 ks,elektrika na stakla

Цена:1.600 €

Alfa romeo Alfa 146
1999
Скопје
140000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 30.10.2017
GOLF 4 Benzin + Plin

Prodavam golf4 1.4 Atest plin 1999godina so klima novi gumi kompleten servis registriran i zelen karton do juli 2018 pali vozi info 072216664

Цена:1.900 €

VW Golf
1999
Скопје
190000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 25.10.2017
Opel Astra 1.6 benzin registrirana klima moze I zamena

Се продава Opel Astra 1.6 бензин 1998 година регистрирана до 04.2018 во одлична состојба, од опрема поседува клима,Ел на стакла ел на ретровизори,ABS,airbag,ал бандаши.Инфо: 078 752 440Или 071 802 074

Цена:1.700 €

Opel Astra
1998
Прилеп
200000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 22.10.2017
fiat scudo

Se prodava Fiat Scudo 1.9 TD vo odlicna sostojba ima klima centralna brava so 9 sedista
ima pominato 2000km od remont na motor
voziloto ne e registrirano
potrosuvacka na gorivo 6l/100km

Цена:2.500 €

Fiat Scudo
Скопје
Дизел
4-5 врати
Радио касетофон
Клима

Објавен на: 16.10.2017
Редовно сервисирано возило РЕЈСЕР РЕГИСТРИРАН ДО МАРТ 2018

Се продава Рејсер хеџбек варијанта!
Производство 1995!
Опел мотор!
Бензинец!

Цена:1.200 €

Daewoo Andere
1995
Скопје
177780 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 13.10.2017
FORD FOCUS

- ДОБРО СОЧУВАНА КОЛА
- РЕГИСТРАЦИЈА ДО ФЕВРУАРИ 2018
- ЗЕЛЕН КАРТОН ДО ФЕВРУАРИ 2018
- ПРЕД 4 МЕСЕЦИ СМЕНЕТ СЕТ, ЛАМЕЛА, ПОТИСНА

Цена:2.500 €

Ford Focus
2001
Скопје
190000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 05.10.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка