Се продава

ЦЕНА: 11990 €

Се продава


Не увезувана.Втор сопственик.Купена од Порше Скопје.Регистрирана до 07,2019 год.Нови летни и зимски гумиГрад:
Делчево
Телефон:
071259769
Објавен на:
28.02.2019

ЦЕНА: 11990 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Влатко Цоневски
Град:
Делчево
Телефон:
071259769
Објавен на:
28.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка