Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
progavam peugeot305, cena po dogovor

prodavam peugeot 305, cena po dogovor

Цена:По договор

Peugeot 305
1983
Скопје
100 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 28.08.2018
KIA SPORTAGE 1.7CRDi 2015 EDITION

KIA SPORTAGE EDITION 2015
- 1.7 CRDI - 120KS
- 7 GODINI GARANCIJA (do 2022)
- MALA POTROSUVACKA 6.4 L / 100 km

Цена:15.000 €

Kia Sportage
Скопје
50000 km
Дизел
4-5 врати
120 кс
 

Објавен на: 16.08.2018
Audi A4 Avant 2.0 140ks 2005

Prodavam Audi A4 Avant 2.0 140ks 2005 god. Kompletno servisiran, registriran do mart 2019.So pominati 219.000

Цена:4.000 €

Audi A4
2005
Скопје
219000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.07.2018
Се продава DAEWOO MATIZ 2005

Прв сопственик, чуван и одржуван, не е таксиран, на отворен пат поминати 70 % од километрите.
Регистриран до 9 април 2019 и зелен картон за цела година

Цена:1.500 €

Daewoo Matiz
2005
Велес
200000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 12.07.2018
prodavam audi 4 1.9 tdi 2006god registrirano

kolata e servisirana top sostojba ne udirana motor menjac odlicni registrirana cela godina

Цена:5.900 €

Audi A4
2006
Скопје
220000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 19.06.2018
SUZUKI SX4 1.9

Voziloto e vo odlicna sostojba 1.9 dizel, 6 brzini mala potrosuvacka,full oprema redovno servisirana.Moze da se pogledne vo sekoe vreme

Цена:5.300 €

Suzuki SX4
2007
Скопје
160000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 03.06.2018
RENO ESPACE 2.2 DCI

Mnogu socuvano

Цена:По договор

Renault Alpine A110
2004
Скопје
Дизел
110 кс
Клима

Објавен на: 03.06.2018
Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000 God

Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000 God

- Odlicna sostojba
- 200.000 pominati

Цена:1.600 €

Alfa romeo Alfa 156
2000
Скопје
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 31.05.2018
Citroen SAXO 1.5d

Oprema: centralna brava, el.prozori napred, klima,
servo volan, aluminiumski bandazi.
Servis: zameneti vodna pumpa, zategaci, novi greaci, nov akumulator, zameneti buferi, plocki na predni kocnic...

Цена:1.599 €

Citroen SAXO
2000
Скопје
146000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 20.05.2018
Se prodava skoda superb 2.0 tdi 2012

Voziloto e kupeno vo Porse Makedonija, vo odlicna sostojba, prv sopstvenik, vozena na otvoren pat, smenet komplet rebrast, vodna pumpa, gumi mnogu oprema

Цена:12.000 €

Skoda Superb
Скопје
192000 km
Дизел
4-5 врати
140 кс
 

Објавен на: 17.05.2018
KIA CERATO 1.5 CRDI 101 HP ITNO

Prodavam KIA CERATO 2006 god. DIZEL 1.5 CRDI 101 KS
Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 04.05.19, se prodava zaradi zaminuvanje vo stranstvo. Jas sum vtor sopstvenik kolata ne e uvezuvana...

Цена:По договор

Kia Cerato
2006
Скопје
160000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 15.05.2018
Toyota Corola Verso

Se prodava Toyota corola verso D4D
Motor 2.0 disel
66 kw
90 hp

Цена:3.800 €

Toyota Corolla Verso
2002
Прилеп
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.05.2018
Prodavam Hyundai coupe

Hyundai kupe,1.6kubika,16v,79kw,2000god,registrirana do 26-12-2018god,plinski ured so dizna,pominato 169000km,dve novi zimski gumi,nov akunulator,kozen enterier I volan,klima-raboti,centralno na kl...

Цена:По договор

Hyundai Coupe
Скопје
169000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
103 кс
 

Објавен на: 27.04.2018
SE PRODAVA

SE PRODAVA AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK,

Цена:5.300 €

Audi A3
2005
Прилеп
127 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.04.2018
Се продава Mitsubishi Lancer Rellart 1.5

Се продава mitsubishi lancer Rellyart , со стандарден мотор 1.5 со 115000 км поминати, од МакАутоСтар е купен, редовно сервисиран, регистриран со важечки годишен зелен картон....
Цената е 6000 евра

Цена:6.000 €

Mitsubishi Lancer
2008
Скопје
115000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 21.04.2018
SHARAN VW

Se prodava Sharan vo odlicna sostojba 2001g.dizel registriran do fevruar 2019g. so zelen karton

Цена:По договор

VW Sharan
2001
Скопје
300000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 19.04.2018
PRODAVAM VW Golf VI 1.6 TDI Trendline

Standardna oprema Golf Trendline
3 врати, 6Јх15 ~елични тркала,bраници во боја, „Easy Entry“,sтандард решетка,bели странични трепкачи,3 крак волан, vисински подесиво возачко седиште,си...

Цена:По договор

VW Golf
Скопје
Бензин+Плин
4-5 врати
ЦД плеер
Клима

Објавен на: 17.04.2018
Opel vektra

Prodavam opel vektra 2.0 16 v godina 1995 registracija do 8 mesec benzin plin atest kolata e udobra sostojba pali vozi ja prodavam zas imam druga

Цена:1.400 €

Opel Vectra
1995
Тетово
123000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 10.04.2018
Mini Cuper 1.4 90ks, 2009god

Mini moris Cuper 1.4 90ks, 2009god. 105.000 km tri vrati. Registrirano do Oktomvri 2018. Napraven servis redoven so kniška. komplet novi Zimski i Letni Gumi. Cena 7.990 evra

Цена:7.990 €

Mini Cooper
2009
Скопје
100000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 06.04.2018
Golf 1.9 TDI

Prodavam golf 4 tdi 90ks

Цена:2.400 ден.

VW Golf
1999
Скопје
250000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 06.04.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка