Seat Leon -07

ЦЕНА: По договор

Seat Leon -07


Se prodava Seat Leon 2007 godina, vo odlicna sostojba.

✅ KLIMA
✅ ELEKTRIKA NA STAKLA
✅ ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
✅ SOBIRANJE NA RETROVIZORI
✅ TEMPOMAT
✅ KOZEN TROKRAK VOLAN
✅ PRSKALKI NA FAROVI
✅ BORD KOMPJUTER
✅ TONIRANI STAKLA
✅ MAGLENKI
✅ ABS/ESP
✅ AIRBAGS 6
✅ RADIO CDГрад:
Kumanovo
Телефон:
075209615
Објавен на:
24.08.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Marjan Spasovski
Град:
Kumanovo
Телефон:
075209615
Објавен на:
24.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка