Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
FORD FOCUS 1.8 TDCI 2006 GODINA

Prodavam Ford Focus 1.8 tdci 2006 godina na proizvodstvo so realno 223 000 km so full oprema,dva kluca
Kolata e vo odlicna sostojba so plateni davacki do registra

Цена:2.600 €

Ford Focus
2006
Скопје
223000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 15.10.2019
OPEL ASTRA OPC LINE 1,7CDTI 110 KS 2010 GODINA

Prodavam Opel Astra OPC Line 1.7 cdti 110 ks 2010 godina na proizvodstvo so realni 262000 km so servisna kniska,dva kluca full cosmo oprema,novi gumi
Kolata vo perfektna sostojba,redovno servisira...

Цена:4.500 €

Opel Astra
2010
262000 km
Дизел
4-5 врати
110 кс
 

Објавен на: 15.10.2019
alfa romeo 147

071361935

Цена:2.500 €

Alfa romeo Alfa 147
2001
 

Објавен на: 03.10.2019
Audi A4 2.0 tdi

Audi A4 2.0 TDI 103kw, 143ks

Voziloto e komplet servisirano- golem i mal servis, imanovi predni diskovi i plocki i novi letni gumi 16ki Firestone, kupeni pred 4 meseci. Voziloto e vo odlicna sos...

Цена:7.700 €

Audi A4
2008
Скопје
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 01.10.2019
Se prodava Opel Agila

Urbano vozilo .Plin-benzin od 2001.regiran do Mart2020

Цена:По договор

Opel Agila
2001
Скопје
175 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 30.09.2019
se prodava kola povolno

Mercedes E250 Cupe moznost prodazba so kompenzacija

Цена:По договор

Mercedes-benz 250
2010
100 km
Дизел
2-3 врати
Клима

Објавен на: 22.08.2019
Renault Trafic Super cena

Продавам Рено Трафик 2004 годиште, на дизел. Во одлична состојба. Цена по договор.

Телефонски број: 070217880
Име: Душко

Цена:По договор

Renault Trafic
2004
Скопје
100000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.08.2019
Продавам AUDI Q7Quattro Airmatik

Продавам AUDI Q7 Quattro, Airmatik, automatic, 2007, 3.0, dizel, V6, 234KS, 196.000km, фул опремен со крем кожа, редовно сервисиран и одлично сочуван.

Цена:12.800 €

Audi Q7
2007
Скопје
199000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 15.07.2019
Skoda SuperB 2.0 TDI PD 140hp 2006 EDITION 100

Voziloto e vo perfektna sostojba so 6 brzinski menuvac so mnogu niska potrosuvacka.
Registrirano do 04.2020 so zelen karton.
Napraven golem servis, smeneta prednica komplet, smenet komplet set z...

Цена:5.000 €

Skoda Superb
2006
Скопје
Дизел
4-5 врати
200000 кс
 

Објавен на: 08.07.2019
Продавам Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI

Продавам CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI FACELIFT EURO4, 66kw 90hp, 2007 година на производство сo 171,000 км поминати, регистрирана е до 22.01.2020, колата е во одлична состојба добро сочувана а од ...

Цена:2.500 €

Citroen Xsara Picasso
2007
Скопје
171000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 04.07.2019
Bmw e 39 528i

Prodavam Bmw 528i
registrirano do 02/20 so zelen karton
ats na plin i stakla
Kozen enterier pretapaciran crn krov

Цена:223.305 ден.

Bmw 528
1997
Скопје
350000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 04.06.2019
VW GOLF V VARIANT SPORT 1.9TDI

UVEZENA OD VOLKSWAGEN GERMANIJA
MOTOR 1.9 TDI 77kw-105ks
SPORT PAKET-FULL OPREMA
RNS 510 NAVIGACIONEN SISTEM

Цена:6.500 €

VW Golf
2009
Кочани
245000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.05.2019
Автомобил што се уште мириса на салон

Прв сопственик (купен е од продажниот салон на Хјундаи во Скопје). Километражата, колку и да делува неверојатно - 2838. Во автомобилот никогаш не е пушено, не е возен надвор од Скопје. Повелете на ...

Цена:3.800 €

Hyundai i10
2009
Скопје
2838 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.04.2019
PEUGEOT 307SW 1.4i LPG

Колата е неувезувана, 222000км оргинални, со сервисна книшка. Не е фарбана, ситни гребаници соодветни на годините.
од опрема има:
- 4 Airbagа
- Серво

Цена:2.800 €

Peugeot 307
2006
Скопје
222000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 27.04.2019
JEEP GRAND CHEROKE 3.0 2007god dizel

Se prodava ili menuva Jeep Grand Cheroke 3.0 2007 god dizel so pominati 230.000 km. Full oprema, exluziven enterier - koza, automatik. Cena 7500 Evra ili zamena za pomalo vozilo ( potrebno e za rabota)

Цена:7.500 €

Jeep Grand Cherokee
2007
Скопје
230000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 20.04.2019
AUDI A8 4.2 + PLIN TNG

Audi A8 - 246KW / 335HP - Motor 4.2
godina 2006.
Voziloto se koristi iskljucivo po EU patista i se koristi isklucivo za dolgi relacii, minimalno e koristeno i se koristi vo gradski soobrakaj i p...

Цена:13.000 €

Audi A8
2006
Скопје
200000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 08.04.2019
Продавам Опел Фронтера 4Х4

Продавам Опел Фронтера 4Х4 дизел 2000 година

Цена:3.500 €

Opel Frontera
2000
Скопје
Дизел
2-3 врати
95 кс
 

Објавен на: 07.03.2019

Цена:По договор

Mercedes-benz 220
2000
Куманово
220000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 02.03.2019
Продавам Kia Cee'd 1.4 СУПЕР СОЧУВАНА, ПРВ ГАЗДА

Продавам Kia Cee'd 1,4
- поминати 72 000km
- прв газда, купена од Kia Motors MK
- металик (сребрена) боја

Цена:6.500 €

Kia cee'd
2009
Скопје
72000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 24.02.2019
Se prodava Pezo 206

Se prodava pezo 206 1.9 dizel 2001-va godina. Kolata e odrzuvana proverka kade sakate. Neregistrirano

Цена:1.599 €

Peugeot 206
2001
Скопје
260000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 21.02.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка