Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Fiat Ducato

Se prodava Fiat ducato vo odlicna sostojba komplet servisirano ne uvezeno za poveke info tel 078 323278

Цена:По договор

Fiat Ducato
2007
Прилеп
Дизел
 

Објавен на: 11.08.2021
ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 SEL LIMO LIMUZINA

Лимузина Лимо со 7 седишта за професионално, персонални или за свадби и други свчености.
Во работна состојба.
Американски Таблици.
Користен само од еден сопственик.

Цена:8.000 €

Mercedes-benz 560
1987
Струга
42350 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 13.07.2021
Subaru Vivio

Subaru vivivo 700cm3 1996 neregistrirano prodavam cena po dogovor

Цена:300 €

Subaru Vivio
1996
Скопје
200000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 12.07.2021
AUDI Q5

SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POMALO Q5 2.0 TDI 170KS 2009G. REG.DO 07.2021G. FUL OPREMA SE FUNKCIONALNO. CENA PO DOGOVOR 070 220 263

Цена:По договор

Audi Q5
2009
Скопје
194000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.05.2021
PRODAVAM ZA OPEL VEKTRA 1.8 1997 BENZIN I DELOVI ZA NEA

BARAJTE ME NA OVIE BROEVI ZA VEKTRATA 070 710-853 078 267-043 PRODAVAM OPEL VECTRA 1997 GODINA 1800 KUBICI BENZIN NA DELOVI I DOKUMENTI - SOBRAJKAJNA NA MK TABLICI REGISTRIRANA DO 2015 GODINA

Цена:100 €

Opel Vectra
1997
Охрид
3000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 10.05.2021
Peugeot 407 2.2 HDI - CARINETO

Колата е царинета со платени сите давачки до регистрација , одјавена е од Бугарија.
Може да се префрли во еден ден


Цена:2.990 €

Peugeot 407
2008
Скопје
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 27.04.2021
Audi TT

Se prodava audi tt
240 000 km
Odlicno socuvano
Napraven mal i golem servis pred 5000km

Цена:2.800 €

Audi TT
1998
Скопје
Бензин
2-3 врати
Клима

Објавен на: 22.02.2021
Opel Corsa C 1.3 CDTI 2005

Продавам Opel Corsa C 1.3 CDTI од 2005та година. Сочувано, многу економично, супер штедливо и многу практично возило, со многу мала потрошувачка, лесно за одржување, со реални 206.957 km., регистри...

Цена:2.300 €

Opel Corsa
2005
Скопје
207 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 07.02.2021
Se prodava

Se prodava kola , cena po dogovor kontakt 077 817 788

Цена:По договор

Mercedes-benz 190
Скопје
 

Објавен на: 27.10.2020
VW Golf 1.6 dizel

Se prodava Golf kupen od Porshe, godina 2010.Za poveke informacii na tel ‭+389 76776327‬

Цена:6.600 €

VW Golf
2010
Скопје
188000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 03.10.2020
honda accord 2.o V tec plin benz

Prodavam odlicna Honda Accord 2.0 i-VTEC 114kw/155ks kupena od Makpetrol, reg cela godina do 09.2021
-klimata ispravna(ladi)
-Kolata e redovno servisirano i poseduva najvisoko nivo na oprema , d...

Цена:5.700 €

Honda Accord
2005
Скопје
200 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 23.09.2020
Mercedes Benz C 200 dizel

Se prodava Mercedes C 200 2010 , kupena vo MK vo MakAutoStar , so 76.000 km edinstvena na pazarot.
Mozna e zamena za apartman vo Grcija so moja doplata.

Цена:14.650 €

Mercedes-benz 200
2010
Скопје
76000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 20.09.2020
Prodavam Opel astra H 1.9 CDTI-Dekemvri mesec. tel 070 581 765

Prodavam Opel astra H 1.9 CDTI-Dekemvri 2008g. mesec.174 000 km pominati, tel 070 581 765
cena po dogovor-tel 070581765

Цена:По договор

Opel Astra
2008
174000 km
Дизел
4-5 врати
120 кс
 

Објавен на: 01.03.2020
Se prodava Citroen Jumper kombe 2.5 dizel

Se prodava Citroen Jumper kombe 2.5 dizel
Kombeto e vo odlicna mehanicka sostojba ima samo nekoi sitni zabeleski okolu karoserijata. Proizvedeno 1998 god.
Kombeto e socuvano so redovni servisni i...

Цена:2.400 €

Citroen Jumper
1998
Скопје
380000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 24.02.2020
VW POLO 1.2

Prodavam Volkswagen Polo 1.2 kubikaza, benzinec. 2009 godina, garazirana, vo odlicna sostojba. 67.000 km, servisna kniska kniska Porsche Makedonija.

Цена:По договор

VW Polo
2009
Скопје
67000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 13.02.2020
Се продава Пежо 307

Се продава Пежо 307, 2005 година со изминати 220000 километри. Регистрирано е до Јануари 2021, со сет зимски гуми користени неколку месеци и една резервна гума, и направен редовен сервис пред еден ...

Цена:2.400 €

Peugeot 307
2005
Скопје
220000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 08.02.2020
CITROEN C4 1.6 hdi 2006

Citroenot e uvezen od svajcaraija so realni kilometri so servisna kniska .
Od oprema ima :
-VTR paket na oprema
-Board computer

Цена:1 €

Citroen C4
2006
Гостивар
199999 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.12.2019
Се продава Мерцедес C270

Mercedes C270 so full oprema 2001g., automatic, co odlicna sostojba, so CD so navigacija I parking senzori

Цена:3.650 €

Mercedes-benz 270
2001
Скопје
230000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.11.2019
Chevrolet Lacetti

ИТНО продавам Шевролет Лачети 2004 година.
1.4
Бензин/плин
Има парно и клима, во одлична состојба.

Цена:1 ден.

Chevrolet Lacetti
2004
Скопје
255000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 11.11.2019
MITSUBISHI COLT 1.3 GLI KLIMA PLIN - Регистрирано до 11.2020

РЕГИСТРИРАНО ДО НОЕМВРИ 2020 ГОД. Возилото е во добра состојба, поминати 227.000 км, со вграден атестиран плин. Клима уредот работи супер. Мотор 1,3 со 55 кс. Редовно менувано масло и филтри. Регис...

Цена:1.050 €

Mitsubishi Colt
1998
Скопје
227000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 07.11.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка