Продавам Citroen Visa II RE 1.1

ЦЕНА: 300 €

Продавам Citroen Visa II RE 1.1


Продавам Citroen Visa II RE 1.1 1985 god.rn1100 ccm 50 KSrn4 cilindri , Vodeno ladenje, Motor i menjac poprecno. rnTipicna Citroenova udobnost , predni sedista udobni, zadna klupa se spusta i bagazniot prostor stanuva ogromen.rnPali vozi , ispravna sostojba rn5 vratirnNe e registrirana.rnГрад:
Скопје
Телефон:
070 232 386
Објавен на:
06.07.2021

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Љупчо Унковски
Град:
Скопје
Телефон:
070 232 386
Објавен на:
06.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка