Citroen Visa 1.1. RE -85

ЦЕНА: 300 €

Citroen Visa 1.1. RE -85


Citroen VISA 1100 ccm 50 KS
karoserija slicna na izgled kako GOLF 1
4 cilindri , Vodeno ladenje, Motor i menjac poprecno postaven vo eden del. Kako na Mini Moris
Tipicna Citroenova udobnost , predni sedista udobni, zadna klupa se spusta i bagazniot prostor stanuva ogromen.

Samo za Meraklii , Neregistrirana.

Pali vozi , ispravna sostojba nema korozija
5 vrati
OldtajmerГрад:
Скопје
Телефон:
075 714 174
Објавен на:
06.07.2021

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mарјан Мијовски
Град:
Скопје
Телефон:
075 714 174
Објавен на:
06.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка