Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО



















Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PEUGEOT 207 1,4 2009

Voziloto e mnogu zacuvano kupeno vo mk***pominati 63500km.*** so servisna kniska***novi 4 michelin gumi*** nov akumulator***aluminski bandasi***plin so atest itn.

Цена:5.200 €

Peugeot 207
2009
Битола
63500 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.04.2018
Се продава Daewoo Nubira


Се продава Daewoo Nubira 2000та, регистрирана до 02.2019.
-- Од опрема поседува:
-електрика на прозорци

Цена:По договор

Daewoo Nubira
2000
Струга
230000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.03.2018
Se prodava tico

Voziloto e vo odlicna sostojba od prv sopstvenik i ne e taxirano. Redovno odrzuvano so smeneti novi gumi

Цена:1.000 €

Daewoo Andere
1999
Куманово
130000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.03.2018
Opel Astra G

Se prodava opel astra g 1.7 dti ISUZU japonski motor. Moze zamena isto za astra 1.4 90ks ili neso isto benzin plin

Цена:2.400 €

Opel Astra
2002
123000 km
Дизел
4-5 врати
75 кс
 

Објавен на: 25.03.2018
Prodavam VW Polo 1.2 2008 g

VW Polo 1.2 Benzin Kupeno Oktomvri 2008 godina od Porsche Makedonija. Prv gazda, registrirano so zelen karton do oktomvri 2018 god. Trendiline Paket

Цена:3.650 ден.

VW Polo
2008
138 km
4-5 врати
МП3 плеер
Клима

Објавен на: 23.03.2018
Renault Megane 1.5 DCI 2004god HITNO !

Prodavam Renault Megane 1.5 DCI 2004god HITNO poradi zaminuvanje vo stranstvo ! Dve godini e vozena i e vo odlicna sostojba ( motor, dizni, elektrika, itn ). Cenata ke bide niska ! Javete se za pod...

Цена:1 €

Renault Megane
2004
Скопје
240000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 20.03.2018
Prodavam patnicko vozilo BMW Tds

Itno prodavam patnicko vpozoroi marka BMW Tds 1997
voziloto e registrirano, kompletno opremeno i istoto e redovno servisirano.
Kontakt na 078226462

Цена:2.300 €

Bmw 116
1997
Скопје
Дизел
Клима
ABS

Објавен на: 17.03.2018
Opel astra 1.7 cdti GTC 2005god HITNO

Voziloto e vo vozna sostojba tehnicki ispravno ne e sminkano za prodazba kolata se vozi sekoj den

Цена:111 ден.

Opel Astra
2005
Скопје
200000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 16.03.2018
MERCEDES BENZ A170 CDI

КОЛАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, СО FULL ОПРЕМА, НОВИ ПРЕДНИ ГУМИ И РЕГИСТРАЦИЈА ДО 09/2018

Цена:2.200 €

Mercedes-benz A 170
2002
Виница
270000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 16.03.2018
HONDA JAZZ

Prodavam Honda Jazz 2006 god 1.4 benzin. 61kw uvezena od svajcarija plateni site davacki do registracija voziloto e dobro socuvano I ima solidna oprema

Цена:3.650 €

Honda Jazz
2006
Скопје
150000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 11.03.2018
ITNO SE PRODAVA MERCEDES E220

Возилото е во одлична сoстојба, на крај 2002г. произведено, 2003 прва регистрација. Увезено пред 2.5 години од Белгија, навремено сервисиран, со full опрема (автоматик - типтроник менувач, вградено...

Цена:6.200 €

Mercedes-benz E 220
2002
Скопје
315000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 10.03.2018
opel astra 1.7 dti 2001god moze zamena

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта

Цена:2.000 €

Opel Astra
2001
Куманово
Дизел
4-5 врати
105 кс
 

Објавен на: 23.02.2018
Passat cc

Passat CC donesen od Germanija, sport coupe. Godina 10.2010 godina. Servisiran na 11.08.2017 Registracija do april. So 5 sedista, dva kluca, novi gumi. Vo odlicna sostojba. Cena 12000e. Za zaintere...

Цена:12.000 ден.

VW Passat CC
2010
Скопје
183000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 21.02.2018
PEUGEOT 206

PEUGEOT 206 SO ATESTIRAN PLIN , FULL OPREMA , ODLICNO SOCUVANA

Цена:1.950 €

Peugeot 206
2001
Скопје
190000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 20.02.2018
Seat cordoba

Se prodava Seat cordoba 1.9 sdi 1998 godina

Цена:650 €

Seat Cordoba
1998
Скопје
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 19.02.2018
wv lupo 1.4 tdi

Prodavam wv lupo 1.4 tdi vo odlicna sostojba 2002 god.

Цена:2.300 €

VW Lupo
2002
Скопје
150 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 10.02.2018
Prodavam opel astra karavan 1.7 G

- Kolata e proizvedena 1999 godina.
- Dizel
- Ful oprema
Kolata e vo odlicna sostojba.

Цена:2.200 €

Opel Astra
1999
Скопје
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.02.2018
Se prodava Lancia Lybra 2.4 JTD

Se prodava Lancia Lybra
-Proizvedena 2002 godina
-2.4 JTD 140hp
-Pominati 210000 km

Цена:По договор

Lancia Lybra
2002
Скопје
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.02.2018
SEAT IBIZA 1,2 BENZIN STELA PREKRASNA

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.2 BENZIN,KOLATA E PROIZVEDENA 2005G. UVEZENA OD ITALIJA,PERFEKTNO SOCUVANA KAROSERIJA I ENTERIER SO ODLICEN MOTOR,STANDARD OPREMA I I ISPRAVNO SE DO SITNICA, VKL. I KLIMA......

Цена:5 €

Seat Ibiza
2005
Кочани
160000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.02.2018
SE PRODAVA DAEWOO REZZO

Se prodava daewoo rezzo 2,0 so vgraden plinski ured,(so atest) zamenet set rebrast kais,registrirana I platen danok.

Цена:1.150 €

Daewoo Rezzo
2001
Куманово
200 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 27.01.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка