Продавам Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI

ЦЕНА: 2500 €

Продавам Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI


Продавам CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI FACELIFT EURO4, 66kw 90hp, 2007 година на производство сo 171,000 км поминати, регистрирана е до 22.01.2020, колата е во одлична состојба добро сочувана а од опрема поседува: автоматска клима, електрика на прозори и ретровизори, греачи на шофершајбна и ретровизори, цд радио, магленки, борд компјутер, 4 летни нови гуми + 2 нови зимски гуми, два клуча со централно далечинско заклучување, нов акумулатор и нов EGR вентил.Град:
Skopje
Телефон:
070314015
Објавен на:
04.07.2019

ЦЕНА: 2500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vojkan Josifovski
Град:
Skopje
Телефон:
070314015
Објавен на:
29.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка