Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Fiesta 2013g., prv sopstvenik.

Prodavam Fiesta Trend 1.2 82ks, 2013g., prv sopstvenik,
so servisna kniska. Ful oprema, klima, se e ispravno
i vo top forma.

Цена:6.190 €

Ford Fiesta
Скопје
24000 km
Бензин
4-5 врати
82 кс
 

Објавен на: 10.02.2019
ОГЛАС ЗА ЈАВНО НАДДАВАЊЕ ЗА ПРОДАЖБА НА ПОЛОВНИ ТОВАРНИ ВОЗИЛА

ЕУРО ТАБАК ДОО Скопје објавува јавно наддавање за продажба на 12 половни товарни возила Фиат Дукато. Годината на производство на возилата е 2003 и 2004. Поминатите километражи се од 210.000 до 410....

Цена:2.000 €

Fiat Ducato
2003
Скопје
250000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 25.12.2018
Opel Combo 1.6 Cdti

Pikapot e uvezen od germanija bez nikakva nadvoresna popravka samo napraven servis.
Година: 2012
Менувач: Рачен
Сила на моторот: 77 kw

Цена:6.500 €

Opel Combo
Струмица
Дизел
2-3 врати
МП3 плеер
Клима

Објавен на: 21.12.2018
Daewoo Racer

Prodavam.Daaewoo racer 1995god,so ATEST plinski ured vo soobrakajna,so pominati 177000km,dobro ocuvana,JVC radio,Ksenon svetla,registrirana do 14-08-2019god.

Цена:700 €

Daewoo Rezzo
1995
Скопје
177000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 27.11.2018
Продавам Suzuki Wagon R+ Ефтино И Поволно

Продавам Suzuki Wagon R+ во екстра возна состојба. Со возилото давам и две (нови) предни зимски гуми. Регистрирано до 2019 Јануари. Бензин, 1,0 . Година на производство 1999. Зачувано,(втор сопстве...

Цена:1.000 €

Suzuki Jimny
1999
Велес
100 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 16.11.2018
Продавам

Продаваме автомобили од маката Фиат Мултипла, со уредна документација е секој автомобил.Автомобилите можат да се користат и за делови.
За подетални информации јавете се на 078/240-149 Сунај
Автом...

Цена:По договор

Fiat Multipla
Скопје
Дизел
4-5 врати
Чиста документација

Објавен на: 26.10.2018
Rover 25 1.4 74kw

Se prodava rover 25 registriran do Maj 2019god. 1.4 74kw 2000god benzin/plin atestiran klima ispravna

Цена:1.450 €

Rover 25
2000
Скопје
210000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 25.10.2018
Prodavam ford fiesta 1.25

Prodavam ford fiesta metalik siva boja, 2000 godina, elektrika na stakla, redoven servis, vo dobra sostojba registrirana do juli 2019 godina, pominati 133 700km.

Цена:1.500 €

Ford Fiesta
2000
Скопје
133700 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 23.10.2018
Prodavam Peugeot Partner

Prodavam Peugeot Partner HDI 2.0 so full oprema, panorama (staklen krov) , shvajcarsko proizvodstvo so site dokumenti, prv gazda.

Цена:3.800 €

Peugeot Partner
2005
Скопје
255966 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.10.2018
Suzuki Swift

Prodavam Suzuki Swift 95god.so atestiran plin ,registrirana

Цена:500 €

Suzuki Swift
1995
Скопје
250000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 16.10.2018
Polo 1.4 tdi 2006 god

Se prodava VW
Polo 1.4 TDI.Voziloto e vo odlicna sostojba so servisna kniska I realni km izvrsen servis moze proverka kade sakate . Poseduva Goal oprema:Klima,Airbag,Tempomat,Parking senzor,radio ...

Цена:3.399 €

VW Polo
2006
Кавадарци
220000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 11.10.2018
Prodazba na Daewoo Slavuta

Prodavam Slavuta Daewoo registrirana,gas-benzin

Цена:1.000 €

Daewoo Lanos
2002
Бензин+Плин
4-5 врати
Плин

Објавен на: 09.10.2018
VW CADDY 1.9

Se prodava VW CADDY 1.9 Dizel 1996 godina so mnogu ekonomicen motor i ekonomicna potrosuvacka vo dobra sostojba
CENA 1100 evra
Tel za kontakt : 072 240 776

Цена:1.100 €

VW Caddy
1996
Скопје
170 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 07.10.2018
Bmw 116D

Kolata e servisirana vo ovlasten servis,staveni 4 novi pirelli gumi za povekje informacii javete se na 070823004

Цена:1 €

Bmw 335
2010
181000 km
Дизел
4-5 врати
120 кс
 

Објавен на: 04.10.2018
PRODAVAM ITNO

ПРОДАВАМ ДАЕВУ ЛАНОС 1999 ГОДИНА ЦРВЕНА БОЈА, ПЛИН, ПРВА БОЈА, ВО ТОП ФОРМА, ОДРЖАНО ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ, КЛИМА, НОВИ ГУМИ, НОВ АКУМУЛАТОР,ФУНКЦИОНИРА БУКВАЛНО СЕ...МАЛА ПОТРОШУВАЧКА НА ПЛИН,НАПРА...

Цена:1 €

Daewoo Lanos
1999
Скопје
250000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 27.09.2018
Ford Focus

Ford Focus 2004 god, 140500km, Kupen od MIDA Atestiran plinski ured(so sistem za podmackuvanje), Klima, Klima stakla so atest, Centralno zaklucivanje, Alarm, Xsenon svetla, Parking senzor, Aluminiu...

Цена:3.200 €

Ford Focus
2004
140500 km
Бензин+Плин
4-5 врати
75 кс
 

Објавен на: 27.09.2018
Prodavam Jugo 45 i Citroen visa 650 (Imate po detalno vo opisot)

Vo ispravna sostojba se samo Jugoto e registrirano. Dvete zaedno:1000 evra Posebno-Citroen Visa 650-700 EVRA Jugo 45-400 EVRA
Moze zamena dajte ponuda.
Za poveke informacii javete se na telefonot...

Цена:1.000 €

Citroen Visa
1982
Скопје
25000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 22.09.2018
MERCEDES E320 CDI - AVANTGARDE / AMG

PRODAVAM MERCEDES E 320 CDI

-AVANTGARDE OPREMA
-SVETOL ENTERIER

Цена:5.999 €

Mercedes-benz E 320
2003
Скопје
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.09.2018
vw caddy

Se prodava Caddy 2.0 2005 godina vo odlicna sostojba.

Цена:3.350 €

VW Caddy
2005
Скопје
190000 km
2-3 врати
90 кс
 

Објавен на: 03.09.2018
BMW X 3 FULL OPREMA

Uvezeno od prv sopstvenik od CH so servisna kniska..
Full oprema
Cetiri zimski gumi plus
Registrirano do 11.2018

Цена:12.000 €

Bmw X3
2009
Скопје
178000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 01.09.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка