Se Prodava VW Polo 1.0 -1997 Benzin

ЦЕНА: По договор

Se Prodava VW Polo 1.0 -1997 Benzin


VW Polo 1.0 -1997 Benzin
ПОЛО 1.0 Бензин
✅1997' година
✅Електроника на прозори
✅Нов Акумулатор
✅Гуми во одлична состојба М+С
✅Регистрација до 31.12.2020Град:
Kumanovo
Телефон:
078345773
Објавен на:
13.03.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Igor Novachki
Град:
Kumanovo
Телефон:
078345773
Објавен на:
13.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка