Se prodava Bmw 118d

ЦЕНА: 5300 €

Se prodava Bmw 118d


Bmw 118d
2006 godina
120 konja
90kw
Plateno se do registracija.Град:
Skopje
Телефон:
077652671
Објавен на:
07.06.2019

ЦЕНА: 5300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martin Gjorgjievski
Град:
Skopje
Телефон:
077652671
Објавен на:
07.06.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка