Fiat Ducato

ЦЕНА: По договор

Fiat Ducato


Se prodava Fiat ducato vo odlicna sostojba komplet servisirano ne uvezeno za poveke info tel 078 323278Град:
prilep
Телефон:
078 323278
Објавен на:
11.08.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
angelka saralux
Град:
prilep
Телефон:
078 323278
Објавен на:
11.08.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка