MITSUBISHI COLT 1.3 GLI KLIMA PLIN - Регистрирано до 11.2020

ЦЕНА: 1050 €

MITSUBISHI COLT 1.3 GLI KLIMA PLIN - Регистрирано до 11.2020


РЕГИСТРИРАНО ДО НОЕМВРИ 2020 ГОД. Возилото е во добра состојба, поминати 227.000 км, со вграден атестиран плин. Клима уредот работи супер. Мотор 1,3 со 55 кс. Редовно менувано масло и филтри. Регистрацијата е истечена Јули 2019. Направени дополнителни сервиси од 2017:

Мај 2017 - сменето нови предни плочки
Фев. 2018 - нов акумулатор
Јуни 2018 - ставена нова расплињача и редуктор (сервис Евро-Гас)
Јули 2018 - ставена нова компензациска цевка на ауспух
Октом. 2018 - нови зимски гуми
Јануари 2019 - сменета потисна плоча и ламела (сервис Евро-Гас)
Јули 2019 - ставена нова бобина со разводна капа, нови кабли и сменети свеќици (сервис Ауто-Клер)

Контакт: Драги 075-393-084Град:
Skopje
Телефон:
075410531
Објавен на:
07.11.2019

ЦЕНА: 1050 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Borche Taleski
Град:
Skopje
Телефон:
075410531
Објавен на:
18.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка