2018 CITROEN C3

ЦЕНА: 7000 €

2018 CITROEN C3


2018 CITROEN C3
Kil: 7198
Fuel Type: Gasoline
Exterior Color: Light blue
Transmission: Manual

• Air conditioning
• car radio
• Airbag
• leather steering wheel
• cruise control
• Park distance control
• ABS
• central locking
• ESP
• fog lights
• power steeringИме:
Град:
sk
Телефон:
070300304
Објавен на:
04.11.2019

ЦЕНА: 7000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
James James
Град:
sk
Телефон:
070300304
Објавен на:
04.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка