AUDI A8 4.2 + PLIN TNG

ЦЕНА: 13000 €

AUDI A8 4.2 + PLIN TNG


Audi A8 - 246KW / 335HP - Motor 4.2
godina 2006.
Voziloto se koristi iskljucivo po EU patista i se koristi isklucivo za dolgi relacii, minimalno e koristeno i se koristi vo gradski soobrakaj i po nasite patista.
Na voziloto se izvreseni mal i golem servis. Zameneti gumi. Plinskiot sistem e od poslednata generacija sistemi za 8 cil. motor so garancija do 7 godini.
Kontakt Za Detalni I Poopsirni Informacii: 071 368 410Град:
Skopje
Телефон:
071 368 410
Објавен на:
08.04.2019

ЦЕНА: 13000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aco Velickovic
Град:
Skopje
Телефон:
071 368 410
Објавен на:
02.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка