Mercedes-Benz ML320 7G-Tiptronic 2008

ЦЕНА: 11500 €

Mercedes-Benz ML320 7G-Tiptronic 2008


Mercedes-Benz ML 320 (February.2008)
Kolata e so full oprema.
Bluetooth
On-board kompjuter
CD player
DVD
Centralno zaklucuvanje
Avtomatska klima
Tempomat
F1 Shift
Multifunkcionalen volan
Parking senzori
Elektrika na retrovizori
Multi color prozori
ABS
ESP
Sistem za navigacija
Zadna kamera
Bi-xenon svetla
Greenje na sediste
Avtomatski dnevni svetla
Regulacija na amortizeri / COMFORT - SPORT
Novi gumi (Zimski) I polovni (Letni)
Novi kosnici
Novi gurtni
Nova Memori Baterija
Full Servis e napravena vo Svajcarija

Tel: 070 440 446Име:
Град:
Kumanovo
Телефон:
070440446
Објавен на:
06.04.2019

ЦЕНА: 11500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Private
Град:
Kumanovo
Телефон:
070440446
Објавен на:
06.04.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка