Fiesta 2013g., prv sopstvenik.

ЦЕНА: 6190 €

Fiesta 2013g., prv sopstvenik.


Prodavam Fiesta Trend 1.2 82ks, 2013g., prv sopstvenik,
so servisna kniska. Ful oprema, klima, se e ispravno
i vo top forma.

Kolata e neuvezuvana, ispravna, i odrzuvana
vo MiDa so dokumentacija.

Samo seriozni javuvanja.
Izvonredna sostojba.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
072204913
Објавен на:
10.02.2019

ЦЕНА: 6190 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Alek A
Град:
Skopje
Телефон:
072204913
Објавен на:
10.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка