Prodavam avtomobil

ЦЕНА: 2750 €

Prodavam avtomobil


Prodavam Reno Scenic 1.9dci 2004 so ful oprema
Vo odlicna sostojba so servisna kniskaГрад:
Skopje
Телефон:
070-27 95 98
Објавен на:
29.10.2018

ЦЕНА: 2750 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Blagoj Debnikov
Град:
Skopje
Телефон:
070-27 95 98
Објавен на:
29.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка