Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Metalni sigurnosni plombi

Metalni sigurnosni plombi za zastita na sekoj transport. Moze da se koristat za plombiranje na vozila, oprema i sl. vo zavisnost od Vasite potrebi.

Plombite se testirani i gi koristi Carinska Up...

Цена:78 ден.

   

Објавен на: 03.07.2015
Автоматика За Врати И Паркинг Бариери СО ПОПУСТ!

Автоматика за врати и рампи од познатиот италијански бренд BENINCA:
- Китови за лизгачки врати
- Китови за крилни врати
- Китови за гаражни врати

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.06.2015
Sto treba da napravite pred da zaminete na odmor!

Zaminuvate na odmor!
Obezbedete go Vasiot dom pred da zaminete
Zaminete bezbedni i bezgrizni!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2015
КАРТИЧКИ RFID СО ВАШ ДИЗАЈН

Компанијата ДТУ Визард Системи ДООЕЛ може да Ви понуди принтање на Картички за контрола на пристап и евиденција на работно време. Изберете го сами дизјанот на Вашата RFID картичка.

За повеќе инф...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2015
VIDEO NADZOR SO NAJNOVA TEHNOLOGIJA!

- VIDEO NADZOR
- Najnovi proizvodi za video nadzor (CCTV) po najdobri ceni od poznatiot brend DAHUA!
- Najnovata TEHNOLOGIJA e kaj NAS!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.05.2015
Domofon so 15% poniska cena

Do 15% popust na celiot asortiman na proizvodi od kategorijata domofonija-videodomofonija.

NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA -PROIZVODI SO VRVEN KVALITET!

Цена:2.003 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.04.2015
Avtomatski parking rampi so EKSTRA CENA

Proizvodi so vrven kvalitet od poznatiot italijanski brend BENINCA.
Ograniceto go vlezot - izlezot vo daden objekt so AVTOMATSKI PARKING RAMPI, postavete fizicka bariera za zastita.

Za poveke i...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.04.2015
Paket na alarmen sistem po ekstra cena!

Nasata kompanija Wizard Systems za ovoj mesec
Vi nudi promotiven alarmen sistem so:
•Paradox SP400 alarmna centrala
•Paradox 11x11x3” metalna kutija

Цена:139 €

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2015
Пакет за видео надзор со професионални безбедносни камери т.н куполни CCTV камери

Промотивен пакет за овој месец e СИСТЕМ ЗА ВИДЕО НАДЗОР СО:
•2 безбедносни куполни камери
•4 канален дигитален видео рекордер (DVR) со вграден хард диск од 500GB
•Напојување

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2015
Brojac na pari

Salterski ured za broenje na pari. Poseduva razlicni modovi za broenje. Kapacitet na gorna polica 500 banknoti, kapacitet na dolna polica 200 banknoti, brzina na broenje 900/1200/1500 banknoti/min....

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.11.2014
Alarmen sistem so najdobra cena!

Vo sistemot se vkluceni: Alarmna centrala Paradox, tastatura Paradox, Metalna kutija Paradox, baterija 12 V/4Ah, transformator 30 VA, vnatresna sirena, dva detektori za dvizenje Paradox, Montaza na...

Цена:145 €

Скопје
 

Објавен на: 17.07.2014
Rampa so avtomatika - ZASTEDUVATE 135 EVRA

Zastedete 135 €!
KOMPLET RAMPA SO AVTOMATIKA
-krak so dolzina 5m + metalen stolb za prifakanje na krakot
-priemnik so dve dalecinski

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 16.07.2014
Bezbednosni sistemi video nadzor (CCTV)

Imajte pristap do Vasiot dom, kancelarija ili objekt i koga ne ste tamu!
Najsovremena tehnologija od najpoznatite brendovi vo svetot: JVC, MOBOTIX, SAMSUNG, HIKVISION,DAHUA,VACRON,PLANET i mnogu ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.07.2014
Video nadzor Kameri DVR NVR CCTV

Promocija na DAHUA I HIKVISION BRENDOVI
- Video nadzor, kameri, digitalni video rekorderi (DVR), mrezni video rekorderi (NVR) i drugi bezbednosni sistemi
- profesionalna instalacija i montaza o...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
HIKVISION 3MP IP KAMERA ZA VIDEO NADZOR DS-2CD3132-I

3MP IR Outdoor Dome IP Camera, model: Hikvision DS-2CD3132-I,karakteristiki:3.0 Megapixel IP Camera, True Day and Night,2.8mm Lens.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
Hikvision kamera za video nadzor DS-2CE15A2P(N)-IR

HIKVISION kamera za video nadzor DS-2CE15A2P(N)-IR,karakterisitki:700 TVL Horizontal Resolution,True Day/Night, 3.6mm Fixed Lens,20m IR Distance.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
Godisno odrzuvanje na bezbednosni sistemi!

Kompanijata DTU Vizard Sistemi DOOEL Skopje se zdobi so LICENCA ZA TEHNICKO OBEZBEDUVANJE.
Spored zakonot za privatno obezbeduvanje korisnicite na uslugi (Video nadzor, Alarmni sistemi, Protivpoza...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2014
Опрема за лов!

Обезбедете се за оваа сезона!
Опрема за лов:
- камера,
- двоглед,

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2014
Мотори за лизгачки врати

Автоматика за врати, мотори за лизгачки врати од познатиот италијански бренд Beninca.
КИТ за лизгачка врата до 500 kg (BENINCA KBULL5M) и КИТ за лизгачка врата до 800 kg (BENINCA KBULL8M):
- мо...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2014
Мотори за крилни врати

Кит за крилни врати со должина на крило до 3m:
-два мотори,
-автоматика со вграден приемник за далечинско управување,
-две двокални далечински,

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.02.2014
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка