VIDEO NADZOR SO NAJNOVA TEHNOLOGIJA!

ЦЕНА: По договор

VIDEO NADZOR SO NAJNOVA TEHNOLOGIJA!


- VIDEO NADZOR
- Najnovi proizvodi za video nadzor (CCTV) po najdobri ceni od poznatiot brend DAHUA!
- Najnovata TEHNOLOGIJA e kaj NAS!

Zastitete se so Video nadzor pred da zaminete bilo kade!

Proizvodi so vrven kvalitet: Analogni kameri, IP Megapikselni Kameri, Digitalni Video Rekorderi, Mrezni Video Rekorderi, HDCVI kameri i DVRi (NAJNOVA TEHNOLOGIJA NA PAZAROT).

Za poveke informacii posetete go nasiot vebsajt http://www.wizard.mk/mk/cctv.html ili javete se na tel: +389 246 9999Град:
Скопје
Телефон:
00389 2 246 99 99
Објавен на:
23.05.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Визард Системи
Град:
Скопје
Телефон:
00389 2 246 99 99
Објавен на:
23.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка