Sto treba da napravite pred da zaminete na odmor!

ЦЕНА: По договор

Sto treba da napravite pred da zaminete na odmor!


Zaminuvate na odmor!
Obezbedete go Vasiot dom pred da zaminete
Zaminete bezbedni i bezgrizni!

Imajte pristap do Vasiot dom vo sekoe vreme od bilo kade so nasite SISTEMI ZA VIDEO NADZOR!
Zastitete se navreme od provala i krazba so instaliranje na ALARMEN SISTEM!
JAVETE SE USTE DENES I DOBIJTE 10% POPUST!
Proizvodi so VRVEN KVALITET vo Wizard Systems.
Povelete vo nasiot izlozben salon na ul. Crnorizec Hrabar 32, 1000 Skopje i uverete se vo nasata profesionalnost!
Wizard Systems
Tel. +389 2 246 9999
e-mail:contact@wizard.com.mk
web:wizard.com.mkГрад:
Скопје
Телефон:
00389 2 246 99 99
Објавен на:
03.06.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Визард Системи
Град:
Скопје
Телефон:
00389 2 246 99 99
Објавен на:
03.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка