Автоматика За Врати И Паркинг Бариери СО ПОПУСТ!

ЦЕНА: По договор

Автоматика За Врати И Паркинг Бариери СО ПОПУСТ!


Автоматика за врати и рампи од познатиот италијански бренд BENINCA:
- Китови за лизгачки врати
- Китови за крилни врати
- Китови за гаражни врати

Професионални достапни услуги:
 Обука за користење на опремата
 Техничка подршка
 Инсталација и подесување
 Одржување на системите
 Гаранциски период на опремата
Навремениот предупредувачки сигнал – ја штити „Вашата инвестиција“
Изберете професионална лиценцирана компанија за ТЕХНИЧКО ОБЕЗБЕДУВАЊЕ!

ДТУ Визард Системи ДООЕЛ
Ул. Црноризец Храбар 32, 1000 Скопје
Тел: +389 2 246 9999 |email: contact@wizard.com.mk | www.wizard.mkГрад:
Скопје
Телефон:
00389 2 246 99 99
Објавен на:
18.06.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Визард Системи
Град:
Скопје
Телефон:
00389 2 246 99 99
Објавен на:
18.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка