televizor-monitor za deca - mece

ЦЕНА: 10000 мкд

televizor-monitor za deca - meceProdavam zacuvan mnogu malku koristen televizor za deca- forma vo vid na MECE. Moze da se koristi i kako monitor za kompjuter. Informacii na tel.076-330-834 - GalinaГрад:
G
Телефон:
072263387
Објавен на:
26.10.2017

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Делчево

Контакт

Име:
GALINA ARSENIEVA
Град:
G
Телефон:
072263387
Објавен на:
26.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка