slatkarnica ima potreba od novi vrabotuvanja

ЦЕНА: По договор

slatkarnica ima potreba od novi vrabotuvanja


se bara personal za vo kujna i vo prodazbaГрад:
skopje
Телефон:
022460512
Објавен на:
12.10.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
zoran georgievski
Град:
skopje
Телефон:
022460512
Објавен на:
12.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка