se prodava gitara ibanez rg 350ex

ЦЕНА: 250 €

se prodava gitara ibanez rg 350ex


gitarata e vo super sostojba, napraveno e setup, elixir zici kako nova zaedno so nea odat stalak kaish i kabel fender i futrola.
Body Wood: Basswood
Scale Length: 25.5"
Neck Joint: Bolt-on
Neck Wood: Maple 3-piece Wizard II
Fretboard: Bound Rosewood
Neck Shape: U
Frets: 24 Jumbo
Nut Width: 1-11/16" (43mm)
Fretboard Radius: 400mm
Bridge: Edge III
Pickup Bridge: IBZ INF4
Pickup Middle: IBZ INFS3 Single
Pickup Neck: IBZ INF3
Tuners: Die-CastГрад:
skopje
Телефон:
072226363
Објавен на:
26.12.2017

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
marko lukesevik
Град:
skopje
Телефон:
072226363
Објавен на:
26.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка