prodazba i montaza video nadzor .elektrika.alarm ...

ЦЕНА: По договор

prodazba i montaza video nadzor .elektrika.alarm ...


Prodazba i montaza na profesionalna oprema za video nadzor alarmni sistemi domofonija videofonija od poznati svetski brendovi Hikvision .Dahua .Paradox .Commax.GenWay.Izvedba i instalacija na elektrika.Град:
skopje
Телефон:
072224607
Објавен на:
09.01.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
dragi stojkoski
Град:
skopje
Телефон:
072224607
Објавен на:
09.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка