muzika

ЦЕНА: 1 мкд

muzika


hip hop raper nadprosecno talentiran bara menazer i studio za snimanje na sopsveni tekstovi so muzika.dokolku se pronaogate vo baranite javete se ke se dogovorime dobivkatakebide golema .pozdrav.Град:
kocani
Телефон:
o78261101
Објавен на:
29.11.2013

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
snezana mircevska
Град:
kocani
Телефон:
o78261101
Објавен на:
29.11.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка