montaza na plocki

ЦЕНА: 5 €

montaza na plocki


lepime plocki kujni kupatila skali hodnici terasi stavame izolacija cena po dogovor 078746 045 078 440 257Име:
Град:
zletovo probistip
Телефон:
075 532 142 078669490
Објавен на:
28.08.2016

ЦЕНА: 5 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ile panov
Град:
zletovo probistip
Телефон:
075 532 142 078669490
Објавен на:
28.08.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка