laptop

ЦЕНА: 15000 мкд

laptop


HP 635
ram.2 gb
procesor:AMD e-240 1.5 GHz
system type:32-bit Operatin System
hard disc: 320 gb

se uste pod garancija kupen od AMCИме:
Град:
radovis
Телефон:
078614319
Објавен на:
25.09.2012

ЦЕНА: 15000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Радовиш

Контакт

Име:
dejan iliev
Град:
radovis
Телефон:
078614319
Објавен на:
25.09.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка