jamboli

ЦЕНА: 2000 мкд

jamboli


beli novi nekoristeni jamboli za trosed i dvosed racno izrsboteni na razbojИме:
Град:
kavadarci
Телефон:
071355519
Објавен на:
19.08.2015

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кавадарци

Контакт

Име:
dionis tasev
Град:
kavadarci
Телефон:
071355519
Објавен на:
19.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка