iPhone5c

ЦЕНА: 3000 мкд

iPhone5c


Prodavam iPhone5c dobro sochuvanГрад:
Bitola
Телефон:
070 520 228
Објавен на:
23.10.2020

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Nikola Nikola
Град:
Bitola
Телефон:
070 520 228
Објавен на:
23.10.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка