diplomski;seminarski,proekti,prezentaciii

ЦЕНА: По договор

diplomski;seminarski,proekti,prezentaciii


Изработка на

-Дипломски 2000 ден.
-Семинарски 800 ден.
-Проекти 600 ден.
-Презентации 500 ден.

Изработката ќе биде извршена во рекорден период.Име:
Град:
prilep
Телефон:
078501497
Објавен на:
13.06.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
cvete cvete
Град:
prilep
Телефон:
078501497
Објавен на:
13.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка