Xalkidiki-polihrono-xanioti-pefkohori -kasandra

ЦЕНА: 30 €

Xalkidiki-polihrono-xanioti-pefkohori -kasandra


prevoz do xalkidiki -bilo koj od kracite,vo sekoe vreme ...popust 10 % za povratni turi......cenata e 30 evra po covek za 4 luge...
cenata e po dogovor...vo zavisnost na koe mesto sakate da odite...prevozot se vrsi so kolata od slikata.....
sopping turi do IKEA-COSMOS-JUMBO.....

prevoz do site pristaniste...VO SOLUN-VOLOS-IGUMENICA-PATRA

kont tel ....ako ne sum dostapen na mkd broj....pisete sms ili javete se direktno na gr broj.....odgovaram na sms...
070 756 179
077 734 761
+30 699 507 2 807 grcija mobГрад:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
17.08.2016

ЦЕНА: 30 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
08.05.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка